Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy kétségbeesett anya segítsé...

Egy kétségbeesett anya segítséget kér. 3 hetesem csúnyán megfázott. Volt már ilyen helyzetbe valaki? Meddig tart?

Figyelt kérdés
3 hetes babám csúnyán megfázott elkapta a nagyobbtól. Folyik az orra hurutosan köhög, kedvtelen, bágyadt. Beszéltem az orvossal de csak azt mondta amit eddig is csináltam szívtam az orrát és orrcsepp. Hideg párásító megy a szobába, láza nem volt. Csak cicizik. Egyfolytában sírok nagyon aggódok. Ezért féltem a tejcsit is hogy a sok stressztől elapad. De nem tudok mit csinálni nagyon félek. Kb 2 napja van így. Tegnap Egyfolytában aludt és nyöszörgött,ma már nem sírt annyit de egész nap alszik. Mondjuk fürdés után fent volt kb fél órát. Meddig tart ez? Volt akinek ilyen pici babája beteg lett? Félek elaludni is.

2021. dec. 21. 20:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak azért írok mert a kislány kórházba került az intenzívre. Tüdőgyulladása van. Másnap erőszakoskoskodtam hogy nézze már meg. Bevittem és rögtön utalta Egerbe. Ahonnan átszállították Miskolcra a gyerek intenzívre. Sajnos nem tudok vele lenni egyenlőre. De már jobban van eszik cumisüvegből, nincs láza. Már csak a sok váladék az orrába. Azt várom hogy levigyek osztályra és bent maradhassak vele, mert csak így 5 percet engednek vele. 5 percert 3 órát utazok de nem érdekel. 😞 😓
2021. dec. 24. 09:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, kitartást 😢
2021. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, mielőbbi gyógyulást a kislányodnak, nektek kitartást, erőt!! Nagyon jó és gondos anyukája vagy, hogy nem vetted félvállról!! 😚
2021. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbbi gyógyulást! Sajnálom hogy ilyen beteg lett. Kitartást! (Én voltam aki áttetettem a kérdésed másik kategóriába)
2021. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kívánok! De az legalább egy jó hír hogy nem lázasodott be csúnyán. Kitartást minden rendben lesz, mostmár jó helyen van.
2021. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást és gyors gyógyulást a picinek! Az összes karácsonyi angyalka vigyázzon rá!
2021. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Most már sokkal jobban van már oxigén pótlást sem kap, semmi gép nem megy neki, már az infúziót is lekötötték. Most már azt várom de nagyon hogy végre osztályra tegyék és vele lehessek vagy hazaengedjék mert ma mondták hogy lehet nem is teszik osztályra hanem már elengedik. Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat, mindenkinek Boldog Karácsonyt. ❤
2021. dec. 25. 22:17
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, hála Istennek, hogy gyógyul a kislánykád!!!! Ez csodás hír, úgy megkönnyebültem, ahogy olvastam.

Reméljük mihamarabb otthon lesz 💞💞💞

2021. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a pici lány?
2021. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szia már jól, végre itthon vagyunk. Hát mire haza értünk a másik gyerek beteg lett. Úgy oldottuk meg hogy míg betegek apa alszik külön velük, a picihez egyáltalán nincsenek odaengedve. Rajtam szerintem most jön ki az egész hetes stressz, sírok és sírok magamat hibaztatom mindenért. És mindig előjön hogy mi lett volna ha..... már 2 hete meg kellett volna műteni de a baba miatt halasztottam. Érdekes mikor Miskolcra mentem minden egyes nap semmim nem fájt, mióta haza jöttünk nagy fájdalmaim vannak. De mindegy csak már itt van mellettem az ágyába. Igaz most még szenvedünk a cicivel mert egy hétig nem cicizett de nagyon szépen szopizik csak nincs benne annyi mint neki elég. Remélem vissza fog állni a mennyiség. Addig is van a fagyóban lefejve. Köszönöm mindenkinek aki nyomon követett minket és mindenkinek nagyon Boldog Új Évet ❤
2021. dec. 31. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!