Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy kétségbeesett anya segítsé...

Egy kétségbeesett anya segítséget kér. 3 hetesem csúnyán megfázott. Volt már ilyen helyzetbe valaki? Meddig tart?

Figyelt kérdés
3 hetes babám csúnyán megfázott elkapta a nagyobbtól. Folyik az orra hurutosan köhög, kedvtelen, bágyadt. Beszéltem az orvossal de csak azt mondta amit eddig is csináltam szívtam az orrát és orrcsepp. Hideg párásító megy a szobába, láza nem volt. Csak cicizik. Egyfolytában sírok nagyon aggódok. Ezért féltem a tejcsit is hogy a sok stressztől elapad. De nem tudok mit csinálni nagyon félek. Kb 2 napja van így. Tegnap Egyfolytában aludt és nyöszörgött,ma már nem sírt annyit de egész nap alszik. Mondjuk fürdés után fent volt kb fél órát. Meddig tart ez? Volt akinek ilyen pici babája beteg lett? Félek elaludni is.

2021. dec. 21. 20:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök h jól van és végre hazakerült.

Mielőbbi jobbulást kívánok neked is.

Ha szépen és kitartóan szopik vissza fogja állítani a mennyiséget.

Nagyon jó anya vagy!

BUÉK!

2021. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!