Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyerekorvos ha napi 2 órát...

A gyerekorvos ha napi 2 órát rendel + heti 2*2 óra egészséges rendelés, akkor a nap többi része szabadidő vagy mit csinál?

Figyelt kérdés

Csak érdekességképpen a kérdés.

Nem is a mostani helyzetre gondolok, mert előtte is így rendelt. Akkor még baba volt a gyerekem, ezért mindig adtak időpontot, de mikor mentünk, láttam, hogy a nagyobbakat érkezési sorrendben várakoznak, többször volt, hogy elküldték őket, mert lejárt a rendelési idő.

Most még más helyzet van, a 2 óra rendelés most is van

Napi 5-6 órát házhoz járnak beteghez? Vagy orvosi cikkeket olvasnak?


2022. jan. 16. 06:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi cikkeket olvasnak, ez jó. 😅 A mi gyerekorvosunk pl 3 helyen rendel. 2 helyen a városban, plusz egy 50 km re lévő kisebb városban is.
2022. jan. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Házhoz jár, kezeli a betegeket.
2022. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg másik településen is rendel, vagy kórházban is dolgozik, esetleg ügyeletet lát el a sürgősségin.
2022. jan. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy több helyen rendelnek és ide-oda "futkároznak" kórházon vagy településen belül vagy kívül, vagy nyugdíj mellett csinálják és örülni kell ennek is. De ez a szakrendelésekkel is így van.
2022. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk utána megy másodállásba, vagy házhoz betegekhez.


A miénk a kórházban is dolgozik a praxis mellett.

2022. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában több helyen is dolgoznak. Legyen az kórház, másik körzet, magánrendelés…
2022. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. A mi gyerekorvosunk szabadidejében osztályvezető főorvos egy vidéki kórházban. Sokaknak van második szakvizsgájuk, magánrendelésük vagy más városban is ők rendelnek, esetleg iskolában.


És persze van olyan is, aki ék tényleg ennyi a munkaideje.

2022. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

A mi körzetis gyerekorvosunk (nem hozzá járunk) itt nálunk 2x2 órát rendel egy héten.

Mellette van 2 településen is, mind a 2 helyen szintén 2x2 órában.

24 óra/hét. Ő ténylegesen ennyit rendel. Házhoz nem megy ki.


A városi gyerekorvos, akihez járunk, ő 5x4 órát rendel +2óra tanácsadás. 22 óra. Ő kiszokott menni házhoz is.

2022. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudom, egyszer hívtam rendelési időn kívül, akkor le is szidott, hogy most nem tud velem mit kezdeni, mert amúgy otthon van, aznapra már lejárt a munkaideje. Ilyen délután 2 körül... Szóval szerintem van, akinek tényleg ennyi a munkaidő. Pedig én is azért merészeltem felhívni így egy pitiáner aprósággal (nyilván vészhelyzetben nem szidott volna le), mert azt gondoltam, hogy attól még, mert nem fogad betegeket adott időben, még dolgozik. Én buta.
2022. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es, valóban buta vagy. Egy orvos miért ne dönthetne úgy, hogy csak részmunkaidőben dolgozik, és a szabadidejét pihenéssel, szórakozással tölti. Ha 6 órát dolgozik, akkor annyira kap fizetést. Ebből is meg tud élni, munkán kívül meg azt csinál, amit akar. A nővérem pl. csak heti 3 napot dolgozik, mégis többet keres, mint az átlag.
2022. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!