Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy oldjátok meg?A gyereknek...

Hogy oldjátok meg?A gyereknek Igazolásért,ha mentek és a doki majdnem mindenap nap úgy rendel,hogy nem érek oda mert dolgozok... Lehet kérni,hogy elküldje emailbe én meg kinyomtatom?vagy úgy nem fogadják el az oviban?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
E-mailben szoktam kérni, írok hogy mettől meddig kérek igazolást és az asszistens kiküldi, ezt csak szintén e-mailben továbbítom az ovinak és ennyi. Papír formátumban csak nagyon ritkán kapom, ha valamiért le kell mennünk valamelyik gyerekkel, de többnyire csak ilyen megfázás stb miatt hiányoznak, amivel nem fogok a rendelőben tobzódni.
2022. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Anyóssal van,nincs jogsija,autója.

A doki meg 15km-re van.

2022. jan. 29. 13:29
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Táppénzes papírt nem fogsz kapni emailben.

Nálunk is távgyógyítás van. De csak emailen megy az is, még csak azt se írja le hogy mit csináljak. Leírom mik a tünetek, majd vissza ír hogy oké indítjuk a táppénzt.

A kérdésre már korábban válaszoltam, én írtam hogy postaládába kiteszik.

2022. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!