Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adott már vki lándzsás utifűve...

Adott már vki lándzsás utifűvet 1-2 éves kicsinek? A probléma utálja az ambroxol szirupot és mintha kiütése is lett volna tőle. A doki mondta az ACC-t de semmiért sem inna hiába adom teába, max.1kortyot iszik.

Figyelt kérdés

Nem akarok ezért megint jönni-menni az orvoshoz, mert nincs láza, csak köhög és aggódom miatta.

Egyébként én is kostoltam az Ambroxol szirupot és huhh tényleg nagyon rossz.

A lándzsas útifűvet szerintem elfogadná.


TI MIT ADTOK MEGFÁZÁS, KÖHÖGÉS ESETÉN A PICI TELNEK?


2021. dec. 12. 23:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Piciteknek- bocsi, automatikus javításba kapcsolt a telóm.
2021. dec. 12. 23:15
 2/12 anonim ***** válasza:

Én kisfiamnak mucofree naturalt adtam, finom, ízlett neki.

Lándzsát utifu is jó választás, valamint a herbal swiss szirup.

Ezeket azért szeretem, mert egyiksem gyógyszer, ellentétben az acc-vel, ambroxollal.

Viszont mindegyik, amiket ajánlottam nálunk beváltak.

2021. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Málnás Ambroxolt kapott? A lányom azt imádja. Szó szerint.
2021. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen kicsinek még!4 éves kortol azt hiszem.
2021. dec. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most kerdeztem meg a napokban a gyógyszertárban mert én is adtam volna a fismnak,de csak 3 év felett lehet.
2021. dec. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy csak 3 év felett lehet adni. Gondolom, hurutosan köhög, ha Ambroxolt kapott. Arra sajnos nem jó az izlandi zuzmó, pedig azt ajánlottam volna, mert imádta a lányom. Szerintem beszélj az orvossal, vagy akár a gyógyszertárban, mit ajánlanak.
2021. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Disznózsirral kend be. Ez a legjobb.
2021. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es:

Kend be te ! Az a legjobb 😊

2021. dec. 14. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeségből írta.Ezt mindenki hallotta,hogy a nagyanyáink ezt a módszert használták.Az én anyám is mindig ezzel zaklat,ha a gyerek köhög.Még sosem kentem be.Nem tudom mi használ rajta...ez olyan mint mikor gyerek koromban köhögésre égetett cukor teát csint anyám.Abba is nem tudom mi hatott.
2021. dec. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccnek szántam. Olvass utána a neten. Kisfiam kruppos, és ha hiszed ha nem csak ez segít neki, Éjjel egy köhögése sincs, ha bekenen. Soha nem kapott köptetöt. Be kell kenni a mellkasát meg a hátát, be csavarni törölközöbe, melegen tartani. Másnap megindult és felköhögi, 2-3 éjszaka szóktam alkalmazni, és ki tisztul neki. Sokan nem hisznek benne, de én értéket tapasztalatból írtam le.. És be is kenem, mert ez a legjobb.
2021. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!