Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen lefolyasú lehet egy 9...

Milyen lefolyasú lehet egy 9 hónapos babánál a Covid ? Írnátok tapasztalatot ?

Figyelt kérdés
Sajnos ma reggelre pozitív lettem, éjjel a babának is 40 fok körüli láza volt, szerintem ő is elkapta. Eddig az étvágytalanságon és a lázon kívül nincs más, de mire számítsak még ? Nekem hányás hasmenéssel kezdődött, mára lázam van, gyenge vagyok és fáj a fejem.
2022. márc. 15. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónapos volt mikor covidosak lettünk. Nála volt a legenyhébb, olyan volt, mint egy átlagos betegség. 2 napig láz, köhögés, étvágytalanság 1 hétig, utána elmúlt. Post covid tünet volt nála, hogy még kb 2 hétig rosszul aludt és nagyon keveset evett, de evett. Volt egy pici hasmenése és hányt is, amikor belázasodott. Orvos javaslatára növeltem a D vitamin cseppet, kapott extra C vitamint és bérest, lázra algoflex babyt és salvus vizes inhalálást napi 3szor.
2022. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasmenés, láz, 1 napot végig aludt rajtam, nagyon rosszul volt szegény, de másnaptól már egyre jobb volt a kedve, de pár napig még volt hőemelkedése.
2022. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, kopogjam le, hogy az én fiamon is átment 2 napi 40 fokos lázzal a covid. Én még beteg vagyok, eleg rosszul viselem, nekem más tüneteim is vannak lázon kívül, de ugye ő már védett velem szemben is ?
2022. márc. 16. 22:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Végül mégiscsak beütött nála is rendesen. Kúpra alig reagáló, 39.5 fokos láz, sárga,vízszerű hasmenés, étvágytalanság, nátha. Minden tünet elég brutálisan, vagy csak már nekem tűnik annak. Most vagyunk a 4.napon és most kezd javulni talán, a láz már magától lemegy, kaki is kevesebb, orrszivatas után pár gorty víz vagy táp is lemegy. Szörnyen nehéz 3 nap volt ez, és még nincs vége
2022. márc. 21. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást, minden rendben lesz!
2022. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8,5 hónaposan volt covidos (nem teszteltük, de magunkat igen, és pozitív lett). 2 napig lázas volt, nyűgös, étvágytalan. Az evést nem is erőltettem neki, mert egy teljes napig én sem bírtam enni, biztos hasonlóan érezte magát. Az ivást erőltettem inkább a láz miatt, de nem nagyon akart inni/szopizni sem. A lázát csillapítottam, egy napig adtam neki köptetőt is, mert kicsit köhögött.

Még vagy 10 napig alig akart enni, szerintem ízvesztése lehetett, mert nekünk is volt.

2022. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ti is megúsztátok kevés nap lázzal. Nálunk a magas láz 3 nap volt, most a 6.nap , meg van hogy felmegy itt ott 37.5re
2022. márc. 23. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
2 napig 39-39.5 közötti láz, pici köhögés, étvágytalanság. nem igazán viselte meg
2022. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!