Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi a "normális" ebben a...

Mennyi a "normális" ebben a hányós hasmenős időszakban?

Figyelt kérdés
1éves a kisfiam, most kapta el ezt a hányós-hasmenős-lázas vírust. Számomra hihetetlen hányszor megy a hasa egy nap, csodálkozok, hogy még bírja. Aki már túl van ezen, kb hányszor ment a hasa a gyereknek egy nap? Mi az a pont ami már nem normális? Illetve van az az ORS por, ami sós. Ki hogy adta oda a gyereknek? Az enyém menekül ha meglátja a poharat.

2022. márc. 25. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az ors soha nem ment… Helyette Normaflore-t adtam.

Mellette almalevet, levest, pufit, ropit, sós csipszet.


Én mindig azt néztem, hogy kerüljön bele folyadék. Mert ha sokat is ment a hasa, ha pótolta akkor gond nem lehet. Viszont ha nem tudja pótolni és pisilni se pisil rendesen, az már egy súlyos jel. De amíg a pisije nem sötét és szagos, addig nincs gond.

2022. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Oh, 1 évesen nem biztos hogy ilyeneket eszik 😄 Nekem 3 éves volt amikor elkapta.

Viszont akkor te jól tudod ellenőrizni a pelust, ott szebben látszik ha van eltérés a pisiben.

2022. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyelőre a pisivel nincs gond. Csak annyira sajnálom szegénykét, látszik, hogy kicsit fáradtabb már, az is a kiszáradás egyik kezdeti tünete, mostmár 5.napja tart ez a dolog, nem csodálom, hogy megviseli.

Protexint vettem neki, azt iszogatja meg szopizik is még mellé.

2022. márc. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!