Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adattál be nem kötelező...

Adattál be nem kötelező oltást a gyerekednek? Miért, nem aggódtál mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 08:50
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
6%

#8 te nagyok okos!

Nem az ókorra gondoltam.Hanem pl.20 évvel ezelőttre.Pl.a barányhimlő ellen sem volt kötelező,most meg az!Minek?Azt minden gyerek átvészeli.

Így érthető?

2022. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
16%
#8 te sem vagy épp egy lángész!😅😅🤮🤮
2022. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
82%
#11 ez a báranyhimlő már nem az, ami a mi gyerekkorunkban volt. Nem egy gyerek kerül kórházba vele. Mellesleg ma már kötelező oltás lett az is
2022. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
78%
Minden ajánlottat kértünk. Súlyos következménye lehet, ha nincs beoltva. Az oltások szövődményei sokkal ritkábbak.
2022. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
77%
A bexserot még nem kapta meg, de csak idő kérdése. Meg sajnos anyagilag sem elhanyagolható. 3*30 ezer... De a gyerekem élete többet ér.
2022. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
79%

#9


Pont ugyan ezen a véleményen vagyok én is!!

2022. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
83%
#11 most amellett, hogy a mostani bárányhimlő már sokkal durvább (és emiatt kötelező is lett az oltás ellene), ha ugyanolyan is lenne, mint a mi gyerekkorunkban, mégis miért ne kíméljem meg a gyereket tőle? Ha beoltod és elkapja, lesz rajta 2-3 pötty és este kicsi hőemelkedés, majd jobban van pár nap után, míg ha nem kapja el, akkor csupa fájdalmas kiütés lesz és lázas napokig. Az oltástól meg sír 2 percet, mert nem szereti a szurit és ennyi. Mégis miért szopassam a gyereket csak azért, mert "átvészeli" mindenki a betegséget? Ha megtehetem, hogy könnyítek a betegség lefolyásán, függetlenül attól, hogy nem egy halálos betegségről beszélünk, akkor megteszem, mert nekem személy szerint nem élvezet szenvedni látni a gyerekem.
2022. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
64%

Szeretnék kérni az oltásellenesektől konkrét is bizonyított példát arra, ahol a gyerek oltástól lett beteg és nem magától a betegségtől.


Amúgy nagy a pofa, hogy ők sose semmit nem kapnak el, holott ez nagyban köszönhető a felelősségteljesebben gondolkodó embereknek.

2022. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
36%

Miert kérsz bizonyítékot??? Ez mindenkinek a saját véleménye és döntése ,hogy mit adat be a gyereknek és magának.

Nem vagyok oltás ellenes de minden szart nem is adatok be.

2022. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
35%

#18


A kötelező és ajánlott gyerekoltásokban is abszolút hiszek, és a gyerekem is megfogja kapni, mindazonáltal a véleményem szerint szabad döntése van a szülőknek arról, hogy be akarja-e adatni, vagy sem. Ezeket nem kell neked senkinek bebizonyítsa, levezesse, elmondja a véleményét, mert amíg neki joga van ehhez, addig élhet a jogával magyarázkodás nélkül.


Amúgy neked ajánlom, hogy lazíts, ne vedd személyes támadásnak ezeket a dolgokat, sajnos rengetegen élünk ezen a bolygón és nem mindenki gondolkodik úgy mint te, ettől pedig nem lesz rossz ember a másik. Te ha úgy látod adasd be, de ne kérj számon senkitől semmit, mert ne haragudj, más szemében te vagy a senki, akinek nem akar magyarázkodni.

2022. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!