Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi volt a legrosszabb hely,...

Mi volt a legrosszabb hely, vagy helyzet ahol lebetegedett a gyereketek?

Figyelt kérdés
Milyen, rossz szituációban történt eddig betegség a gyereketekkel? Hol volt az, vagy milyen helyzetben és milyen betegség, illetve miért volt rossz?

2022. júl. 4. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyaralni voltunk a Balatonon, utolsó nap előtti este hányásos, hasmenéses vírust kapott el a kislányom. Amúgy csak este indultunk volna, de így reggeli után hazaindultunk. Kb 1 óra lett volna az út, úgy voltam vele hogy azt csak kibírja, nem is adtam neki semmilyen nehéz ételt. Hatalmas dugó volt az autópályán, mondanom sem kell, hogy nem tudta kibírni az utat
2022. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrét lebetegedés,mivel 3 hetes korától májbeteg volt. De egyszer a karácsonyt és a szilvesztert a Ronald McDonald alapítványi házban töltöttük, mert járnia kellett kivizsgálásra a SOTE 1-re.

Az különösen szörnyű és nyomasztó volt. Még a karácsonyi ünnepség is azzal a sok beteg gyerekkel....:(

2022. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem minden szituációban rossz ha beteg a gyerek.Nekem a legijesztőbb az volt mikor 3 hónapos pont anyuektol rohantunk vele az ügyeletre és 5 napig infúzión volt.Nyilvan mindenkinek a magáét a legszarabb.Ha a 2. válaszoló válaszát nézzük akkor nálunk ez sétagalopp volt.
2022. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Színházba mentünk (volna) a férjemmel, fél évvel korábban megvettük a jegyet, egyik gyerek 3, másik gyerek fél éves volt, és a gyerekek megléte óta ez lett volna az első újra randink. Anyósom ideutazott (sosem szokott rájuk vigyázni, de bevállalta), mire ideért, mindkét gyerek befulladt. Így nyilván nem mentünk el, csalódottak voltunk, dehát ez van.
2022. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nemrég 8 helyett 11-kor indultunk el az egyéjszakás vidéki látogatásra, mert az önkéntesen itthonmaradó kamasz úgy kelt, hogy TALÁN beteg lesz. 3 órán át néztük, meg fogdostuk a homlokát, meg mértük a lázát fél óránként, mire itt mertük hagyni. Végül nem lett rosszul hál istennek.
2022. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

A fiam 2 éves. Az első és a második születésnapja előtt is lebetegedett (lázas volt, taknyolt stb). Mind a 2 alkalommal nagy családi ünneplés volt le szervezve, szegény pedig pár nappal előtte betegedett le.

3.-ra lehet inkább nem is szervezünk. :D

Egyébként szerencsére nem betegeskedő, ezen kívül szerencsére kb sosem beteg.

2022. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
A második babával 7hós terhesen én is beteg voltam mikor a másfél éves êppen fogzó lànyom is beleesett.. segítségem nem volt, èjjel nappal virrasztottam mellette, hűtőfürdőztettem, a lâza alig ment le.. az orvos azt mondta vírus, így nem kapott rá gyógyszert, a lázcsillapító keveset segített... közben én is lázas voltam, illetve veszélyeztetett terhes, így elvileg pihenni kellett volna. 2 hétig nem aludtam kb semmit, és jó pár kgt fogytam, nagyon aggódtam mindkét gyerekért. De már mindenki jól van
2022. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Törökországban repülős nyaraláson a 4. napon lázas lett a gyerek...
2022. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
A napokban történt. Vonaton utaztunk. Közölte a kislányom, hogy furcsán érzi magát. Rövid idő múlva kidobta a taccsot. Szerencse, hogy volt nálunk zacskó. Gondolom mondanom sem kell, milyen kellemetlen volt. Elég furcsán néztek ránk.
2022. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyszülőknél nyaralt volna egy hétig, amikor elkapott egy vírust, abból tüdőgyulladás lett és az intenzív osztályra került. Azóta is asztmás.
2022. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!