Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kedves Anyukák! Ki milyen...

Kedves Anyukák! Ki milyen érintésmentes lázmérőt használ? Mi a véleményetek az ilyen fajta lázmérőről? Mennyire pontosak? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Legkisebb Fiunk 10 hónapos, most először beteg, lázas, nagyon nehezen viseli a popsiba mérést, keservesen sír.

Gondoltunk érintésmentes lázmérőre, de nagyon sokféle van.

Akinek van tapasztalata, kérem írja le pár szóban a véleményét!


Köszönjük szépen!



2022. szept. 15. 22:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A csík. Persze az nem mutatatja hajszálpontosan hogy 39.5 de látszik hogy 39 vagy 40 fok.
2022. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

#31

Éjszakára az tökéletes, ha 39 körüli értéket mutat, az már segítség, hiszen akkor úgysem hagyod aludni, kap lázcsillapítót. Viszont, ha nem lázas, nem ébred fel a mérésre.

Köszönöm!

2022. szept. 17. 12:43
 33/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha valaki esetleg erre téved és olvassa!

Vettem végül infra lázmérőt, még ha nem is hajszál pontos, akkor is egy megközelítő értéket mutat, tehát ha azon magas, megmérem popsiban.

Így az éjszakai alvást nem zavarom meg, de én is nyugodtabb vagyok!

Lidlben vettem Medisana márkájú

2022. okt. 28. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!