Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Árthat a babànak a falon,...

Árthat a babànak a falon, ajtón átszűrődő cigi szag?

Figyelt kérdés
Valószínűleg eddig kimentek cigizni a szomszédok vagy lehet most szoktak rá vagy nem tudom, de az utóbbi hetekben rendszeresen cigi szag jön valahonnan és pont a nappalinál ahol a babaágy meg minden van. Még nem jöttünk rá, hogy a falon keresztül jön át vagy az ajtón a lèpcsőházból vagy honnan. Nagyon el vagyok keseredve. El szeretnénk költözni amúgy is családiba, de még kell pár hónap addig.. december elején érkezik a baba.
2022. okt. 31. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen árthat, passzív dohányzásnak hívják.
2022. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2022. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Újra kell tervezni a kiságy helyét és/vagy légtisztító berendezés kell a szobába. A szomszéddal sajnos nem lehet mit csinálni, mert a saját tulajdonú ingatlanában megteheti, hogy dohányzik.
2022. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Birtokvédelmet is lehet kérni, ha nem tudod megakadályozni hogy átjöjjön a cigi szag.
2022. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Én először is nagyon szépen megkérném a szomszédokat, hogy tudod, hogy azt csinálnak amit akarnak, de kisbaba születik és nagyon lehet érezni a cigi szagot és ha lehet menjenek ki cigizni. Lehet, tök megértők lesznek.
2022. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha a falon átjönne, az elég gáz lenne. Nyílászárókon át kell, hogy jöjjön. Társasház? Akkor a szellőző is opció lehet.

Milyen jól szigeteltek az ablakaitok/ajtakaitok?

2022. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk kijárnak a ház elé a kapuba cigizni az itt lakók (tehát nem erkélyen, a lakásban cigiznek, hanem atársasház előtt). És úgy, hogy a 2-on lakunk (+magasföldszint) úgy is bejön az ablakon a cigifüst.
2022. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

"Én először is nagyon szépen megkérném a szomszédokat, hogy tudod, hogy azt csinálnak amit akarnak, de kisbaba születik és nagyon lehet érezni a cigi szagot és ha lehet menjenek ki cigizni"


Ja. Ők még majd szépen megkérnek, hogy a gyerek meg se nyikkanjon egész nap.

Komolyan, attól, hogy gyerek születik, nem kell a világnak körülötte forognia

2022. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
8. Teljesen más a kettő. Mint mondtam meg lehet kérni. Vagy te nem érted a különbséget követelés és kérés között? Szóljak a 3 évesemnek? Szívesen elmagyarázza neked. Ez emberek egymás melletti éléséről szól. Pl a szomszéd néni megkért, hogy vigyem le a szemetét, érdekes nem gondoltam, hogy attól, hogy öreg körülötte forog a világ, de a Neander-völgyben ahol te élsz, gondolom ez a szokás.
2022. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

9!


Konkrétan te miről beszelsz? Ki írt követelést? Tudod ha a kisgyerekes szülő megkerheti a szomszédot valamire, q szomszéd is megteheti ugyanezt

2022. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!