Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszok lába miért izzad...

A kamaszok lába miért izzad jobban és erősebb a lábszaga mint egy felnőttnek?

Figyelt kérdés
A kamaszok lába miért izzadósabb és erősebb a lábszaga mint egy felnőttnek? Mi fene okozza? milyen időnként büdös és hogy védekeztek?

2022. jún. 9. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Sűrűn büdös!
Gyakran büdös!
Ritkán büdös!
Nincs szaga!
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk a hormonok játéka?
2022. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Hormonok.

Sebhintőpor nagyon jó rá. Minden reggel bekenni a lábfejet vele.

2022. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Lábdezodort és cipő dezodort ajánlok rá, illetve sűrű cipő váltást, mármint legyen 3-4 cipője amit tud forgóban használni. Nekem is kamasz koromban anyámék 1 cipőt vettek egy szezonra, mert jó lesz az úgy, meg gondolom anyagi megfontolás volt mögötte aztán azt hordtuk amíg szét nem jött, szóval persze hogy belebüdösödött a lábunk, a felnőtteknek meg szerintem idővel annyi cipőjük van, nem mellesleg minőségre is más, hogy tudják váltogatni és nem lesz kellemetlen. Amúgy néhány felnőttnek is olyan elviselhetetlen gombás lábszaga van, hogy az kínzás, főleg egy fülledt esős nap után a buszon.


Meg sokan a gyerekeket nem tanítják meg, hogyan kell cipőt hordani, amíg kicsik és nő a lábuk 1 cipő aztán annyi, akkor bele se büdösödik, nem hintőporozzák, nem fújják be lábdeoval, aztán a kamaszként nincs meg a rutin.

2022. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Lábfétises perverz 🤦‍♀️
2022. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4# Tessék? köszönöm értelmes választ, én csak kérdést tettem fel, hogy másnak előfordul e.. nem hülyeségből tettem fel, fiamnak eléggé izzadós lett mostanság a lába,... a többieknek köszönöm a tanácsokat..
2022. jún. 21. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki feltesz kérdést bármiről, akkor miért letámadni a kérdezőket? lassan ez az oldal a kőagyúak és fétisből áll bármilyen kategben csak a sárdobálás és basztatások mennek ha valaki feltesz valamit jó szándékkal, akkor jönnek a troll válaszok, hát gratulálok, sajnálom az oldalt ennyire szintre csökkent , ezt azért itt hagyom: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..
2022. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2022. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok


A terhes és menopauzában lévő nők is jobban izzadnak, sőt a nemi érés kezdetèn lévő lányok is..

2022. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
A felborult hormonháztartás.
2022. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fontos hogy legyen több váltó cipő, mindig szárazba tudjon belebújni és kizárólag pamut zoknit viselhet! A műanyag cipők és a műszálas zoknik csak rontanak a helyzeten!
2023. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!