Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki adja ezt a fajta vitamint...

Ki adja ezt a fajta vitamint a babájának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van aki a babájának a Marslakócskák immuno forte szirupját adja? Most megvettem a sima marslakócskákat, a patikus azt mondta az immuno forte valamivel erősebb, van akinél bevált? Kisfiam 19 hós, mióta bejött a hidegebb idő állandóan köhög, taknyos. Tavaly ilyenkor a cebion-béres csepp kombót használtuk, egészen most májusig de semmi változás nem volt. Azért vettem most ezt a Marslakócskákat, lassan elfogy az üveggel, gondolkodom, hogy az immuno forte változatát kéne venni következőnek. Ebből egy hetes kúrának 7 napig 10ml írnak, de én folyton szeretném adni, akkor a napi 5ml kell ugyan úgy?

2022. nov. 28. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyi D-vitamint adsz neki? Nekem szempont lenne, hogy probiotikumot is tartalmazzon, ami az immunrendszer fő oszlopa (mármint a bélflóra), ill.a cukormentesség, mert a cukor tipik gyulladásösztönző. Mint ez: [link] De van a Nics is, csak nem annyira tiszta az összetétele.
2022. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!