Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Három napos láz ismétlődhet?

Három napos láz ismétlődhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 1 éves és egyszer már átesett a három napos lázon olyan öt hónapja, és most megint ugyanazok a tünetei..38,6 a lég magas láza eddig lázcsillapítóval lemegy, aztán újra lázas! Házi orvos semmit nem lát, és nem piros a torka szépen lélegzik, hogy orra sem folyik.. Eszik, hogy iszik, hogy pisi kaki rendben van.. Létezik hogy másodszor is elkapta? Hozzá teszem most is és anno akkor is herpesz van a szám szélén.. Csak mert olvastam hogy ez egy herpesz vírus.. Volt valaki így, hogy hogy kétszer is elkapta???

2022. dec. 16. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg védettséget kéne szerezni életre szólóan. Hogy van-e kivétel, passz...
2022. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudom, de minden jel erre utal.. Teljesen kész vagyok ettől a láztól!
2022. dec. 16. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okoz vedettseget egy eletere. Elvileg evente el lehet kapni. Ot honap utan mondjuk en kizartnak tartom, hogy ujra legyen megint. Ennyi ellenanyag csak van. Barmilyen mas virus, rsv influenza is okoz magas lazat.
2022. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,h mi ez a làz,de ismerőseim gyerekei valamelyik 5 napig volt làzas,de van olyan is akinek egy hete 37,8 nem megy le sem fel. Nekik sem folyik vagy piros a torka.
2022. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!