Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 éves kisfiam ma megevett...

2,5 éves kisfiam ma megevett egy szombaton elkészített mirelit dino falatot, lehet baja tőle?

Figyelt kérdés

Sajnos nem én voltam vele és a dada valami elképesztő, érthetetlen okból belenyúlt a hűtőbe és odaadta neki.

Nem szokott ilyet csinálni, és én is mindig kidobom az ilyen maradékokat, de ezt most elfelejtettem. Teljesen kétségbe vagyok esve hogy valami nagy baja lesz (ételmérgezés, butulizmus vagy nem tudom)



2021. nov. 25. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta megkóstolta az ételt és nem volt baja, meg rossz szaga. Tény hogy miután elkészült vegig hütőben volt😣

Kb szerintem egy tenyérnyi darabot megevett belőle.

2021. nov. 25. 21:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már ennyire túlféltő! Semmi baja sem lesz
2021. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" a dada valami elképesztő, érthetetlen okból belenyúlt a hűtőbe és odaadta neki." - elképesztő tényleg, hogy a dada ha éhes a gyereked kinyitja a hűtődet és enni ad neki belőle...


semmi baja nem lesz..

2021. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz több baja mint attól mikor frissen sülve eszi az ilyen szemetet.
2021. nov. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2# igen, furán hangzik ahogy fogalmaztam. De mindig felcimkézve hagyjuk itt neki az ennivalót, és elmondjuk, leírjuk hol találja, mikor adja, stb, hogy ha nem vagyunk itthon. Ez a kaja se felcímkézve nem volt és nem is kértem hogy adja oda😔

Ettől még az nagy hiba hogy nem dobtam ki időben.


3# igazad van, nem ezek a legjobb minőségü ételek, az tény. Legtöbbször el is kerüljük, de vannak helyzetek mikor nagyon jól jön, hogy gyorsan elkészíthető és még a válogatósabb gyerek is szivesen megeszi.

Mi pl virslit is adunk, kb 1-2 hetente 1x. De az ilyeneknél mindig figyelek hogy a lehető legmagasabb hústartalma legyen.


Azért még picit izgulok, hogy ne legyen semmi baj, de köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy paragép vagyok, de mivel húsról van szó, így idegesít a dolog picit. Mondjuk eddig nincs baja és valamennyire ti is megnyugtattatok. Köszönöm!

2021. nov. 26. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek nem romlanak olyan gyorsan mintha te csinálnál rántott húst. Márkafüggő, de simán lehet benne tartósítószer.
2021. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Régi kérdés màr, de szerencsére semmi baja nem lett. ❤️ Én paramami vagyok, úgyhogy leràgtam kicsit a körmeimet, de már túl vagyunk rajta. Az biztos hogy ezután meg jobban figyelek majd.

Köszi a megnyugtatásokat egyébként!

2021. dec. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!