Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Létezik a három napos láz?

Létezik a három napos láz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukák, találkozott valaki már a három napos lázzal? Kisfiam hét hónapos és tegnap délutántól lázasodik,lement neki a nurofentől, de újra lázas lett. 38,9 volt a legmagasabb.Ezen kívül semmi baja, eszik, iszik nevetgèl, gügyög..egy kicsit aluszekony, de majdnem egész éjjel ébren voltunk..

Pisi kaki is normál, nem köhög, orra sem folyik..fogzik ezerrel, már hat foga van.. Csak én erre a három napos lázra gondoltam..de viszem dokihoz..



2022. aug. 12. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha tegnap délutántól lázasodik, akkor honnan tudod, hogy három napos lesz?
2022. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom azért is írtam, hogy valaki találkozott már vele? Mert más tünete nincs csak a láz..
2022. aug. 12. 10:53
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Vagy ez egy megnevezés akkor? Nálunk volt ilyen, mondjuk alacsonyabb volt, de nem tudok sokat, mert már 16 éve volt. De ugyanez volt, arra emlékszem. Senki sem tudta mi van, a gyereknek meg jó kedve volt.
2022. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én kisfiam 3éves,neki múlthét szerda estére ment fel a láza,semmi más baja nem volt.Péntek hajnalra ment le neki.Én elvittem orvoshoz.
2022. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 10 hónaposan volt 3,5 napig 38,5-39,2 volt a láza folyamatosan majd 2. Nap megjelentek a kiütések is rajta . Nyugos vold de evett -ivott szépen . Azért mutasd meg orvosnak
2022. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tényleg volt ilyen. 3 napig volt láza fixen, alig evett, torka is begyulladt. 4. napra semmi nem volt, mint akit elvágtak. Helyette kiütései lettek, ami 3. nap láz után számítva volt a legdurvább, szintén 4. napra az is úgy eltűnt reggelre mintha ott sem lett volna. Összesen első 3 nap láz, étvágytalanság, 4. naptól 6. napig csak kiütés. 7. napon már teljesen jól volt.
2022. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyerekeimnél előfordult már néhányszor.
2022. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, létezik. 3 napig lázasodik a gyerek minden más tünet nélkül, majd elmúlik a láz és jönnek a kiütések. Csak utólag lehet megmondani, hogy ez a betegség volt.
2022. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A háromnapos lázat a pöttyök megjelenésekor lehet biztosra mondani.
2022. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 hónapja volt ez a 9 hónapossal. 3 napig lázas volt minden más tünet nélkül, 4. napra elmúlt a láz de pöttyös lett az egész teste. Az is hamar elmúlt.
2022. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!