Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire gyakori gyerekeknél...

Mennyire gyakori gyerekeknél a tüdőgyulladás?A ti gyereketek volt tüdőgyulladásos?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

6 éves, eddig talán 4x volt. Szinte évente. Általában a kórházba kellett hordani naponta injekcióra.

Volt olyan, a legutóbbi, hogy 2 lépést nem bírt tenni. A háziorvos nem vette észre a gyulladást. Egyből rohantam vele a sürgőre ( a tapasztalat...). Kiderült, hogy a szíve mögött volt tüdőgyulladása. Akkor nagyon beteg volt. Naponta hordtam szurira.

2022. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

4 és 2 évesek. Sosem voltak.

En 30, férjem 33. Nekünk sem volt életünkben.

Sőt, nagyon olyant sem ismerek, akinek volt.

2022. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
2! Örülj neki! Nekem volt,felnőtt koromban már 2x (1x hideg helyen dolgoztam,elkaptam. Egyszer meg covid miatt). Majd megfúltam a köhögéstől kb.
2022. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Kíváncsi lennék, hogy ki és miért pontozta 0-ra a válaszomat. Szeretném, ha leírná!!
2022. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nálunk elvileg megfázásból indult a tüdőgyulladás,szarul van kórházban töltjük a karácsonyt.A gyerekorvos azt mondja gyakori a tüdőgyulladás,de nekem pld nem volt soha, páromnak csak felnőttként és nem ismerek egy olyan kisgyerekes családot sem ahol lett volna a gyerekeknek.
2022. dec. 22. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5 és 3 évesek, még nem volt nekik. 38 éves vagyok és tudtommal még nekem sem volt.
2022. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1 én felpontoztalak 74% vagyok,erre a kérdésre nyilván nincs rossz válasz.Már egy ideje panaszkodom a gyerekorvosunknak hogy nem normális dolog, hogy ha mellette tüsszent valaki, már attól beteg lesz.Most is távgyógyítottunk C meg D vitaminnal aztán csak kórház lett a vége.
2022. dec. 22. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Négy gyermekünk van. Egyiküknek 2 évesen volt. Másik 3 gyemekünknek születésük után, azóta nem, pedig az egyikük sérültsége miatt fokozottan veszélyeztetett.

Jobbulást kívánok!

2022. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2 és 8 évesek,sosem volt neki.

Én 34, férjem 38, nekünk sem volt sosem.

2022. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban 1x biztos volt, arra emlékszem, felnőttként viszont egy időben 2 évente. Kb.minden 2.náthámnak az lett a szövődménye. Szerintem azért mondhatta, mert az itteni válaszokból is úgy tűnik, hogy van, akinek soha, van, akinek viszont gyakran, ezért tűnhet gyakorinak.

Nekem pl. anatómia oka is van, kicsit tölcsérmellkasom van, orvos szerint ez is közrejátszhat. Tesómnak még erősebb, neki is sokszor volt, gyerekként is többször. Valahogy úgy magyarázták, hogy szorosabban vannak ott a szerveink, ha ráhúzódik valami, könnyebben lesz belőle gyulladás. Persze, ez nem feltétele, csak egy példa, hogy különböző okokból lehet valakinek rendszeres.

2022. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!