Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fenisztilt ti adtok,/javasol...

Fenisztilt ti adtok,/javasol a dokitok calcimuscal együtt? mert sztem nem szabadna együtt hasznalni

Figyelt kérdés

A fenistil es calcimuscot sztem nem szabadna együtt hasznalni sztem

Hisz a calcimuscnal le van irva hogy foszfatot tartalmazó gyogyzserrel tilos hasznalni( okes lehet csak akkor ha ez injekció formájában van) mert az kicsapodast okozhat.


Namármost a fenistil tartalmaz segedanyagkent foszfatot .

Először amikor adtam a kicsinek lehet tulzas de ugy ereztem egyet-egyet nagyobbat dübben a szíve.

Ott izgultam egész este hogy lesz ebből baj vagy sem.

Ezutan csak kulon merem adni ha egyáltalán merem adni már



#Calcimusc #Fenisztil
2022. dec. 23. 09:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az ismétlésért
2022. dec. 23. 09:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leellenőriztem neked, nincs közöttük interakció.


Szal sztem mástú dübbent a csimota szíve egyet-egyet nagyobbat.

2022. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Válts orvost, a nem bízol benne!


Semmit nem okoz

2022. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindig együtt ajánlották. Amúgy a kalcium teljesen felesleges, semmi hatása nincs, nem is értem, miért erőltetik még mindig. Én azt vmikor nem is adok, max ha éppen van itthon.
2022. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

mindkét szer teljesen felesleges. külön-külön és együtt sem adnám.


mire kaptátok egyáltalán?

2022. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk is együtt ajánlották, bár a kálciumot nem értem, hogy miért, semmi haszna.

A fenistil persze más.


Kedves 5, a fenistil az antihisztamin és allergiás tünetekre adják, nálunk pl csalánkiütésre kellett.

2022. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6


Amúgy erre a cetrizine sokkal jobb, a mi orvosunk is mindig a fenistillel jön.. adok is nekik, de az előbbi jobb kiütésre, ödèmára, hosszabbtávúan simcs gond a használatával


3.

2022. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: nekünk Lordestint, de azt 1 év alatt nem lehet. Fenistilt írt fel 9 hónapos korában.


Cetrizine babáknak való verzióját nem ismerem.


6 voltam.

2022. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6. tudom mik ezek, azt is mire való. azt nem értem minek javasola ebben az esetben az orvos? calcimusc akkor kell ha alacsony a vérkalcium szintje vagy ha a vérkálium szintje magas, vagy bizonyos mérgezés esete áll fent.

fenistil csepp pedig főleg bőrpanaszokra, viszketésre, étel vagy gyógyszerallergiára jó.

nem megfázásra…

2022. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Hol ír megfázást?
2022. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!