Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 14 hónapos kisfiúnak meddig...

Rizsaa kérdése:

14 hónapos kisfiúnak meddig kell felhúzni a kukijat? Mennyire kell hogy ki látszódjon ? Fogalmam sincs . Külföldön elek így ritka ha orvos lát minket hála égnek .

Figyelt kérdés
Alig látszik ki a piros része ha jobban hatra húzom másnapra így be reped . És Azt olvastam az baj mert hegesedik.

2023. jan. 6. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Békén kell hagyni.
2023. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire se kell. Hagyd békén, mert pont a húzogatással okozol neki problémát, ami később szűkülethez vezethet. Iskolás korig kell ennek magától rendeződnie, ha akkor se húzható teljesen hátra, na akkor kell orvoshoz fordulni.
2023. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Erőltetni nem kell, de ameddig lehet hátra kell húzni és megmosni.
2023. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Hagyjátok már békén a gyereketek fitymáját!


Nem kell!

Elavult nézet!

Olyan orvos aki ezt javasolja, annak kéne javasolni, hogy menjen el továbbképzésre, mert úgy látszik nem vett részt egy szemináriumon se az elmúlt 10 évben.


A fütyi öntisztuló, amíg tud rendesen pisilni, addig nem kell bántani, attól gyullad be ha "óvatosan" húzogatják. Az nem óvatos sehogy se. Mikrorepedéseket okoz ami hegesedéshez vezet ami egyenes út a fityma szűkülethez. A természet megoldja magának a reggeli merevedéssel.

A lányoknak sem dugnak fel semmit hogy kimossák a természetes nedvességet a vaginájukból, a fiúknak se kell eltávolítani semmit a fityma alól, hiszen mindkettő öntisztuló.

2023. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2 éves lesz a fiam, soha nem piszkáltam. Orvos nem mondta, hogy kellene. Ha kell, mondja.
2023. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5 és meddig megy fel neki a bőr?
2023. jan. 6. 09:29
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Hogy menne fel neki a bőr ha nem húzogatja?


Provokatív kérdés?

2023. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Kerdező, ajánlom dr. Novák Hunor Fitymakisokosát. Én is külföldön élek, megvettem, megnéztem, most már felkészültnek érzem magam a témában.
2023. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Dehát annak fel kell menni . Én így tudom . Különben ha doki fel húzza neki na akkor lesz am sikítas
2023. jan. 6. 09:41
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul tudod, képezd magad.

És beteg mindenki, aki huzogatja a fia péniszét.

Nem, még azt se kell megnézni, hogy meddig jön fel.

1, tud pisilni szép sugárban,

2, nem vörös,

Akkor pipa, rendben van.

2023. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!