Mit adjak köhögésre?

Figyelt kérdés

Már vettem tussirexet, robitussint, fújtam a torkát tantum verdével.... 2 hete köhög, a múlt héten oviba sem volt, ma már kellett vinnem, de most is azzal fogadtak, hogy nagyon köhög. Nem hurutosan, nem betegnek hangzik, csak köhög, pláne mikor lefeküdtek... mit adjak még neki? Homeopátia, vagy gyógyszer, mindegy, csak meg tudjam venni vény nélkül. (orvos szerint ennyi elég, amit most kap, majd elmúlik... de nem tudok vele 3 hátig itthon ülni, mire elmúlik :( )



Semmi más baja nincs, nem fáj neki, se láz, se bágyadtság...


2023. jan. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izlandi zúzmót
2023. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Inhalàtor


Izlandi zuzmó


Önmagában a köhögés elhúzódhat hónapokig is, ha nincs màr fertőzés akkor is.

2023. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak az ovi ezt nem tolerálja

(mondjuk értem, én sem örülnék, ha más gyereke miatt nem tudna az enyém aludni :( csak nekem meg dolgozni kell...)

2023. jan. 30. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most pontosan ugyanez a helyzet. Semmi nem használ erre a köhögésre, de az óvodában beszóltak. Én holnap elviszem a dokihoz, adjon egy igazolást, mert nem tudok egy hónapot otthon maradni az egészséges gyerekkel, aki óránként köhög egyet.
2023. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 babyboom567 ***** válasza:
100%
doterra szibériai fenyő olaj.Keress egy természetgyógyászt vagy tanácsadót ott ahol laksz, fog segíteni.
2023. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!