Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrspray-től, orrcsepptől...

Orrspray-től, orrcsepptől lehet véres a váladék?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos, csütörtök óta náthás. Nap közben Sterimar és Reventil orrsprayt használunk (a gyerekorvos tanácsára), este és reggel Nasivin baby orrcseppet.

Ma reggel egy nagyobb véres váladék jött ki, amikor szívtam neki. Este is egy picit véres volt neki.

Pedig nem is fújtunk sokat, illetve nem is szívtuk sokat, mert annyi nem volt benne. Ma pl.reggel szívtam, utána délutáni alvás előtt, aztán este alvás előtt.


2023. febr. 5. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magától a náthától is lehet, mert szárítja az orrnyálkahártyát. Jól csináljátok, ez normális jelenség.
2023. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, felnőtt vagyok, de a Nasivintől nekem mindig vérzett az orrom fújásnál. Otrivinre váltottam. Előfordul ennél is, de nem annyiszor.
2023. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!