Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vinnétek oviba?Február 11.étől...

Vinnétek oviba?Február 11.étől beteg a kislányom,kiscsoportos ovis,voltunk orvosnál,erre a hétre adott igazolást. De még mindíg folyik az orra kicsit meg néha köhög.

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha én egy kis orrfolyással, köhécseléssel itthon fognám, akkor szeptember óta 1 hónapot ha ment volna.
2023. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy kis orrfolyás (ha nem 5 percenként kell törölgetni) illetve köhögés nálunk belefér.

A lányom pl. minden betegség után köhécsel még 1-2 hétig

2023. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a bajom nekem is,elhúzódik állandóan,dolgoznom is kéne mennem...
2023. febr. 19. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A lányom is beteg volt, de még folyik az orra, más baja nincs. Holnap kell vissza hívnom az orvost, valószínűleg keddtől már engedni fogja. Gyakorlatilag egész évben itt lehetne, ha csak az orra folyna vagy köhögne.
2023. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze, engedném.
2023. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés,de oviban megtörlik neki egyébként az orrát?
2023. febr. 19. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk megtörlik amég beszoktatós, meg ha épp úgy jön ki a lépés,. De van h csak szólnak nekik h töröljék meg. Tudják h a zsepi, mennek is szépen.
2023. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vinném, ha képes egyedül kifújni az orrát. Ha az sem zavarja, hogy a szájába lóg, keni a játékokat, eszközöket össze-vissza amíg észre nem veszi egy felnőtt, hogy gond van, akkor nem.
2023. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!