Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek mi ez? Hat hónapos...

Szerintetek mi ez? Hat hónapos baba, szopik, gyümölcsöket és zöldségeket kapott csak eddig?

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 1. 13:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem az én gyerkőcöm. Az enyémnek van ekcémája, ezért kérdezett engem az anyuka. Nálunk elmúlt egyik helyen a testén, visszajött máshol, de nem így néz ki, mint a képen a kislánynak. Mi folyamatosan kezeljük, kenjük, sajnos ez ilyen, azt mondta az orvos, elmúlik, visszajön. Mi megyünk allergia tesztre is már. Csak segíteni akartam, mert szegény gyerek már pár hete ezzel kínlódik, Magyarország, nálunk nem vesznek mindent komolyan, nem szalad az anyuka a dokihoz mindennel (sajnos, szerintem). De tudom Magyarországon máshogy van, az anyukák is többet tudnak, emiatt gondoltam, hogyha hátha valaki ad valami tippet. De tisztában vagyok azzal, hogy itt senki sem orvos.
2023. márc. 1. 14:49
 12/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem Magyarország, kimaradt a "NEM" szó.
2023. márc. 1. 14:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen? Volt-e esetleg beteg mostanában? Kapott-e pl. antibiotikumot? Nekem az egyik gyereknél volt hasonló pár hónaposan, antibiotikumos kezelés alatt. Gyorsan le is álltam vele.
2023. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!