Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10Hetes várandós vagyok és...

10Hetes várandós vagyok és imádom a zöldségeket gyümölcsöket de amióta baba van azóta nem tudom megenni mert fent van a torkomban bántja a gyomrom. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig ne egyél ilyeneket. Lehet, hogy a második trimeszterben változik majd a helyzet.
2018. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A torkodban biztos nincs. Ha hányingered van, próbáld ki a B6 vitamin szedését, hátha valamelyest segít, egyébként meg edd, amit tudsz. Sokan végighányják az első trimesztert (pechesebbek utána is), de a babák ilyenkor elveszik a mamától, ami kell, szóval ettől ne félj. Ha meg refluxod van, szedj Renniet vagy Gaviscont, ezeket lehet terhesen is, de kérdezz ár a gyógyszertárban.
2018. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem semmi nem segít se magneB6 se az Antimetil se a szénsavas...arra gondoltam szedek savra valami savlekötőt mert a zöldségek azt csinálnak nekem szerintem .
2018. máj. 25. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normalis. Alapban en eleg “normalisan” etkezem (zoldseg, gyumolcs, feherje, keves szenhidrat es csak vizet iszom).

7-8 hetes terhes voltam, amikor semmit sem birtam megenni ezek kozul, inni csak szorpot es ivolevet tudtam valamennyir, ennivalobol pedig csak keksz, kenyerfele, edes dolgok mentek le.

A normal kajat nem kivantm, ha megis leeroltettem, akkor alig birtam lenyelni es vegul vissza is jott.

Azt hittem, hogy ez igy marad, mert a tobbi terhessegemnel semmi ilyen dolgot nem tapasztaltam.

De elmult, valamikor 12-14 het kozott kezdett javulni es azutan mar normalisan etkeztem ujra.

Legy turelemmel es olyat egyel most, amit kivansz es lent is marad. :)

2018. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Varni kell. Aztan majd jobb lesz
2018. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!