Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek oltva van a gyereke...

Akinek oltva van a gyereke bárányhimlő ellen, mennyire jött ki rajta a betegség?

Figyelt kérdés
Kisfiam oltott, 3 éves. Most az egyik oviban járvány van és elgondolkoztam. Mert ugye elméletileg rajta is kijöhet attól. Mire figyeljek?
2023. márc. 2. 05:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet hatos, én valamiért úgy emlékeztem, hogy előbb, de igazából nem is számít. Ha el is kapják az oltottak vagy ki se jön rajtuk, vagy nagyon kevés pöttyük lesz. Legalábbis én meg nem nagyon találkoztam az ismeretségi körömben mással.

A nagyobb gyerekem amúgy 17es és ő éppen lemaradt róla (bár mi ettől függetlenül választhatóként beadattuk neki is) a kisebb meg 19es, szóval ő kapta kötelezőnek.


A kicsi első és második oltása között "hozta haza" a nagy az ovibol a bh-t pár pötty tüntettel, de szerencsére a kicsin is csak ennyi lett.


2

2023. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!