Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet baja? Kint felejtettem...

Lehet baja? Kint felejtettem az asztalon a délelőtti rántottát és gyerkőcöm megtalálta evett belőle egy falatot. Azóta tiszta para vagyok, hogy valami baja lesz tőle. Szobahőmérsékleten volt kb 5 órát.

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ennyitől nem.

Angol szabàlyozàs szerint kèszètelt 1x 4 òràra hagyhatnak hűtès/melegítès nèlkül, utàna ki kell dobni. (Pl fesztivàlon mozgóàrus, aki nem tudja hűteni)

Ha romlott lett volna, akkor èrezte volna az ìzèn, ès nem ette volna meg. Különben is nincs mèg annyira meleg, hogy ennyi idő alatt megbuggyanjon.

2023. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked anyukad nem keszitett szendvicset gyerekkorodban ?

Max. a 42 fokos kanikulaban ha tuz ra a nap romolHATOTT volna meg, de akkor se valoszinu.

Baromsagon stresszeled magad feleslegesen.

2023. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi baja lenne?!


En pl sokszor este eszem meg a reggeli rántottám. Még élek

2023. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz semmi baja, vagy max hányni fosni fog, de bele nem hal
2023. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5 óra alatt ilyen hőmérsékleten semmi baja nem lesz még ennek az ételnek.
2023. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!