Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Antibiotikum kúra után is...

Antibiotikum kúra után is fehér tüszők a mandulán?

Figyelt kérdés

A tizenkevéséves lányom augmentint kapott gennyes mandulagyulladásra, melynek kórokozóját feltehetően a skarlátos ovis gyermekemtől kapta el, aki ospent szedett, és rendbe is jött.

A nagylányomnak is letelt a 7 nap, a gyógyszert végig beszedte, de nem múlt el a gyulladás, csak mérséklődött. A manduláján ottvannak még a fehér tüszők, és enyhén visszatért a torokfájás is. Volt más is így? Ki meddig és milyen antibiotikumot szedett, mire megszabadult ettől a makacs streptococcustól? Holnap megyünk dokihoz is, de kíváncsi vagyok mások tapasztalatára. (Mellesleg nekem ugyanez van: beszedtem az antibiót, tegnap ért véget, de meg mindig ott vannak a fehér gennyes foltok, csak kevesebb.) Kinek mi a tapasztalata a streptococcus okozta gennyes mandulagyuszi elhúzódásával kapcsolatban?


2023. ápr. 16. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavaly hasonlóan jrtam.


Lenyomtam egy aktil duot is


Maradtak a foltok.


Akkor az orvos azt mondta,, ogy több antibio nem mehet..

Tantum verde spray

Neocitran

Stb helyre kell hozza, mert ennyi antibiotikum utan simán lehet gomba is màr, ha nem múlik plusz 1 hét után, akkor fül orr gégészeten vetessünk mintát belőle.

2023. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
En csak atmenetileg szabadultam meg tole, ujra es ujra elojott, meg ki nem vettek a mandulam.
2023. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sumamed oldotta meg a problémát végül nálunk.
2023. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem mandulakő, amit látsz?
2023. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a műtét segített.
2023. ápr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy mandulakő amit látsz

Vagy nem streptococcus okozta betegség, hanem pl mononukleozis.

2023. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!