Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért fájhat éjszaka a lába a...

Miért fájhat éjszaka a lába a 2 éves gyerekemnek. Már párszor előfordult, hogy éjszaka erre panaszkodott. Jelezzem orvosnak? Komoly baj lehet?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem növekedési fájdalom. Jellemzően éjszaka jelentkezik. Emlékszem, gyerekkoromban nekem is úgy fájt, hogy sírtam. De azért említsd meg az orvosnak.
2023. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jeleztem az orvosnak. Így voltam nyugodt
2023. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési fájdalom. Mai napig emlékszem, amikor gyerekkoromban volt, tényleg nagyon fájt. Teljesen ártalmatlan, ezért külön egyelőre nem vinném orvoshoz, de ha nagyon aggódsz jelezd neki. Szerintem elég majd akkor ha éppen mentek egyéb okból.
2023. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló láb fájás miatt kerestem fel a gyerekorvosunk, de fiamnak csak nappal fájt. Ő azt mondta ha éjszaka is jelentkezik es felebred rá akkor menjünk be és ortopedia.
2023. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak is szokott éjjel fájni, adok nurofent.

A nagynak is gyakran fájt, ő kapott egy algopirynt volt hogy majdnem minden nap fájt neki pár napig.

25 a nagy nincs semmi baja, a kicsi 4 neki még lesznek fájós estéi

2023. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fájdalomcsillapítózom. Orvos javaslatára kap magnéziumotot és kalciumot. Azóta nincs baj
2023. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Novekedesi fajdalom, kb. minden gyereknel van.

Kalcium , magnezium, legjobb ha termeszetesen viszed be, mert azok szivodnak fel rendesen.

2023. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!