Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Állandóan beteg 4 évessel...

Állandóan beteg 4 évessel hova mennétek kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
4 éves fiam folyamatosan beteg. Április legelején skarlátos lett, azóta állandóan betegeskedik kis intenzitással. Vannak jobb napok, amikor oviba is megy, de max. pár napot, aztán megint hiányzik. Sűrű orrfolyás, piros torok, hurutos köhögés az alap. Erre jön néha hasfájás, néha fejfájás, olykor szédülés. Néha mondja hogy gyengének érzi magát. Párszor arra panaszkodott, hogy csíp a szeme és fáj. Néha fájnak a végtagjai. Párszor a lázas állapot is fellángolt. Nyűgös is. Az idő nagy részében nem erősek a tünetei, és enyhe náthával kb. jól van. De újra és újra rosszabbul lesz. Ilyenkor a doki mindig azt mondja, vírus. Legutóbb egy hete látta, akkor láztalan volt, csak a torka volt piros meg köhögött. Erre a héten megint mindenféle egyéb tünetei voltak a fent felsoroltak közül, és ma megint lázas. Szeretnék valami alaposabb kivizsgálást, de pont most ment el a dokink 2 hét szabira, a helyettese meg elég lerázós. Magánrendelésre is gondoltam, meg talán nem lenne rossz egy labor sem. Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek, merre vigyem? Mire gyanakodjak egyaltalán?
2023. jún. 10. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy labor. Pulmonológia., Immunológia
2023. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Immunológiára vinném.

A végtagfájdalom, szédülés, fejfájás, ismeretlen eredetű láz miatt egy kivizsgálást megér.

Az, hogy állandóan vírusos, lehet normális, mert sok szülő sajnos betegen is viszi a gyerekét az oviba.

2023. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Sehova mert minden gyerek állandóan beteg ebben a tanévben
2023. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
3,5 eves az en fiam. Folyamatosan beteg okt ota. Kb 15 x volt beteg a 8-9honap alatt. Mi sima nagylaborra megyunk, ha azon elteres van,immunologia... egy dr no vegzi, tobb mint fel ev a varolista. En remelem h semmi baj, mert nem volt beteg, csak attol a hettol, mikor oviba vittem, de azota folyamatosan. Skarlat, nekem 2 mandula gyull. Fosos hanyos, kotohartya, taknyok minden mennyisegben. Orulet. Nalunk az a baj, h folyamatosan viszik a szulok betegen a gyereket es allandoan bent ultek. Most itt a jo ido,ment 2 hetet rogton, allandoan kint vannak, erre kullancs ment bele😖 most figyelnem kell a kokarda jelet, mert ha lyme koros lesz,1 honap antibiotikum. Ugyhogy tele a bugyrom az egesz ovodaval, szivem szerint felmondanek es otthon maradnek vele egy evet. De azt kondtak, akkor a kov.evben ugyanez folytatodik, igy legalabb sulira megerosodik. Nem tudom, de annyit szenved a gyerekem,mi is, ejdzakazunk allandoan, szart se keresek a tp miatt.
2023. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4 évesem 6* volt beteg január óta, 1* kórházban is voltunk.

Összes gyerek így van.

2023. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Immunologus, illetve akar gasztroenterologushoz is, mert ha valamilyen etel okoz rendszeresen gyulladast, azt emelle jo lenne tudni.
2023. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is immunológushoz vinném.
2023. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első körben laborvizsgálat kellene.
2023. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!