Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, nálatok is igaz az,...

Szülők, nálatok is igaz az, hogy többet vagytok betegebbek?

Figyelt kérdés
Mármint mióta gyereket van, és pl hazahozzák a náthát, influenzát

2023. júl. 7. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

2 gyerekünk van. 4 és 2 évesek. Bölcsi és ovisok.

Én az elmúlt 5 év alatt 1x voltam covidos és ennyi.


(Mondjuk nálunk a gyerekek is ha 3 havomta 1x betegek.)

2023. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Az első szülés után gyengült le az immunrendszerem, a második szülés utánig kb fél évig mindent elkaptam. Azóta semmi, maximum nátha. Férjemnek semmi baja nem volt soha, akármilyen betegséget hoztak haza az oviból, bölcsiből.
2023. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Előtte is ritkán voltunk betegek és most szerintem még ritkábban (másfél éve bölcsis a gyerekünk, ő is max 4x hiányzott betegség miatt).
2023. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Igen, minden egyes megfázásánál mi is lebetegszünk és sokkal tovább vagyunk betegek.
2023. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2023. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


(Egyébként ez rendszeresen fölmerül, simán visszakereshetnéd a régebbi, ugyanilyen kérdéseket.)


A felsőlégúti tüneteket ill. lázat okozó vírusokat az esetek zömében nem kapjuk meg. Esetleg enyhébben, mint ők.

A hányós-hasmenéses vírusokat azért nagyobb arányban. Legalább felét elkapjuk, noha próbálunk elkülönülni ilyenkor.

Azt vettem észre, mi magunk is megedződünk az évek során.

2023. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Világ életemben szökőévente voltam beteg. A gyerek bekerült oviba, folyamatosan beteg lettem én is, férjem is, (ő szintén olyan ritkán volt beteg, mint én). Az első félév volt durva, második félév már jobb, remélem most már még jobb lesz...
2023. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 ti miket kaptok el tőle?
2023. júl. 7. 11:18
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaz.

Félsőlégúti betegségek, hányás-hasmenés, mindenféle kórságot elkapunk tőle.

2023. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ez az idei évre igaz.Idén kb 2 hetente felsőlégúttal kűzdünk.A gyerek is és én is.
2023. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!