Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Felek az MMR oltastol.milyen...

Felek az MMR oltastol.milyen mellekhatasai lehetnek es mikor jelentkezhetnek a kicsinél?

Figyelt kérdés

Augusztusban kapja a fiam 10-en,es ugy nez ki,hogy 20-an megyunk nyaralni, par napra .

Sokan mondjak,hogy ket hetre ra is jelentkezhetnek a mellekhatasok,pl laz.

Mar most azon stresszelek mi van,ha pont a nyaralas alatt lazasodik be.

(Meg mielott felelotlennek tartanatok,aki csak a nyaralassal foglalkozik,elmondom,hogy evek ota nem voltunk sehol,a 9 evesem is varja mar.)

Az a baj,hogy az oltast nem tudom at tetetni az orvossal.


2023. júl. 14. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Ejha, stilusod az van 🤦🏻‍♀️


Adasd be kesobb, ha EVEKKEL kesobb kapja meg, akkor sincs semmi, ugyanis nagy az atoltottsag Mo.-n. Kulfoldon lakom, itt eleve nincs kotelezo oltas, semmi bnem fog tyortenni ha kesobb kered, ha mar ennyire felsz.


Attol meg hogy Kis Jocinak volt mellekhatasa az oltas utan, akkor majd a te gyerekednek is lesz ? Ha Molnar Ilinek nem volt, akkor meg a tiednek sem lesz?

Stilusod az van, de eszed az nem sok.

2023. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem túlaggódod. Vigyél lázcsillapítót, tudd, mivel lehet beadni neki (az enyém csokipudingba keverve veszi csak be, szóval vinnék azt is). Aztán majd megoldjátok, ha probléma lesz.
2023. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

11-es, Magyarorszàgon ha èveket csùsztatna, elvennèk a gyerekèt. Magyarorszàgon ez egy halàlos betegsèg, azèrt is kötelező az oltàs. Pl. Ausztriàban meg Romàniàban nem halàlos (meg a legtöbb orszàgban), azèrt is van a szülőre, hogy kèri-e az oltàst.

Kérdező, pàr hetet minen indok nèlkül elhet csùsztatni az oltàson. Nektek nem jó az időpont ès ennyi.

Ha pont a te gyereked lesz az, akit megvisel, akkor nem lesz megnyugtatò nektek, hogy màsik gyereket meg nem.

2023. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi 11 az értelmes valaszt .te kezdtel el veszekedni nem en..

Nem tudom miert kell egy ilyen tok nyugodt kerdes alatt ezt elkezdeni.Amugy nem is Magyaroroszagon elek,hanem Szlovakiaban

Koszonom a hasznos valaszokat

2023. júl. 14. 16:22
 15/17 A kérdező kommentje:
12 koszi,azt mindenkeppen viszunk,szerencsere beveszi trükközes nelkul is a gyógyszereket
2023. júl. 14. 16:24
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy nyaralni mentek és kérsz szeptemberi időpontot.

Nem fogja érdekelni őket, naponta többen rakatják át az időpontot.

2023. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as, 11es vagyok, Magyarorszagon, megyeszekhelyen dolgozom gyerekkorhazban 20 + , eve.

Sajnos nagyon sok gyerek van, akiknek evekkel kesobb adjuk be a vedooltast, mert egyszeruen nem alkalmasak ra. Gondolok itt kronikus betegsegekre (HIV, CF, ALL stb. )

Erre ertettem, hogy akkor sincs semmi, ha evekkel kesobb kapja meg, mert sok ilyen van. Ertelmeszeruen , hogy ha par hetet csuszik az nem baj, ugyanugy az sem, ha honapokat mert pl. oltoanyag hiany van.

2023. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!