Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Melegkiütés járhat lázzal?

Melegkiütés járhat lázzal?

Figyelt kérdés
20hónapos kislányomon tegnap este apró piros pöttyök jöttek elő ami ma reggelre erősebb és több lett!Hívtam az orvost képeket is küldtem(külföldön vagyunk) és annyit mondott,hogy melegkiütés!Azt hozzáteszem,hogy az egész testén van!Most estére pedig belázasodott.38.3 de mivel nagyon nyűgös is volt adtam neki kúpot!egy órán belül levitte 37-re és a kedve is jó lett,most letettem aludni!Holnap ismét hívom az orvost,de nagyon aggódom 🥺
2023. aug. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem melegkiütés lesz...

Az nem lehet, hogy skarlát?

Nem oly régen pár hete nálunk járvány tombolt bölcsikben, ovikban (Pest megye). Játszótéren bárhol közösségben el lehet kapni.

Csak elsőre senki nem gondol erre, mert nem volt járvány.

2023. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*évek óta nem volt ilyen jàrvány.

Úgy néz ki, mint a melegkiütés amúgy (fiamnak olyan volt).

2023. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz lázas a melegkiütéstől!

Vagy skarlát, vagy nézz utána ahol vagytok, milyen jellegzetes betegségek vannak, van-e ami esetleg ilyen tünetekkel jár.

2023. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melegkiütés nem jár lázzal. Ez valami vírus lesz.
2023. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem melegkiütés. Bármilyen pöttyös betegség lehet, vírus. 38,3-nal csak akkor kell lázat csillapítani ha rossz a közérzete.
2023. aug. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!