Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A családotokban ki marad...

A családotokban ki marad otthon, ha beteg a gyermeketek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Apuka
Anyuka
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vàltva. Ha valami miatt ez nem megoldható akkor nagyszülô.

6 èves

2023. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Váltva dolgozunk a gyerek miatt. Mindig van otthon valaki. Tehát nem kell külön otthon maradni valakinek.
2023. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
24%
Mindketten otthon maradunk. Én nem dolgozom, a férjem meg vállakozó, és inkább otthon marad nehogy átfertőzze az alkalmazottait, jó kis családi napokat tartunk, filmezés, tea, társas.
2023. szept. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyikünknek lazább a munkája épp (volt már, hogy napközben váltottuk egymást, vagy 1 nap a férjem, 1 nap én...).
2023. szept. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nagyszülő. Egyikünk munkájába sem fér bele az állandó betegeskedés miatti távollét. Ha nagyon durva rosszullét van és igényel engem (anya), akkor egy napot itthon vagyok, de egyszerű megfázás miatt nem, és nem is igényel hozzá szerencsére.
2023. szept. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Befektetőcsávó, kivágták a két és fél pipás nickedet végre, hogy újjal tolod? Már ezt a kategóriát is szét fogod troolkodni?
2023. szept. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Mindketten itthonról dolgozunk a férjemmel, így ez annyira nem kérdés :D De a gyerekek betegen engem (anya) igényelnek jobban, így én hanyagolom a munkát ezeken a napokon inkább, de szabit akkor sem szoktam kivenni, max szólok a főnöknek, hogy ez van, pár napig extra feladatot nem tudok vállalni.
2023. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha enyhe betegség, akkor az apjuk home office mellett.

A betegségek 99 %-a ilyen.

Ha komolyabban betegek, akkor én maradok tp-n. Eddig egyszer sem voltam az elmúlt 2 évben amióta újra dolgozok. Home office-t nálunk csak saját betegségre engednek. Olyan volt, hogy közben a gyerekek is betegek voltak és akkor én voltam velük.

2023. szept. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Én (anya), pont azért vagyok munkanélküli, hogy ne kelljen soha semmilyen segítséget kérni a saját gyerekeinkhez (pedig szinte nem lenne olyan nap amikor ne kellene)
2023. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában én, engem könnyebben helyettesít a munkahelyem.

Kivéve mandulaműtét után, mert akkor a gyerek ragaszkodott az apjához (vele meg tudta etetni, hogy apa, én csak pudingot és édes joghurtot ehetek egész nap :D )

2023. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!