Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bölcsisnél folyamatos betegség...

Bölcsisnél folyamatos betegségek meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezstük, heti két napra jár. A beszoktatás alatt megbetegedett, először nem kapott rá semmit, de aztán antibiotikumot irtak neki. Ezutan meggyógyult és 3 hét múlva újra beteg lett, ujra orrfolyásos tünetekkel, es aztan atment ilyen hurutos köhögésbe, de alig birt meggyógyulni. Ezutan is csak antibiotikum segitett, aztán elkapott egy hasmenéses virust,de az előző betegsegből való orrfolyása megmaradt, es ez már tart másfél hónapja folyamatosan, egyszerűen megbolondulok és éjszakankent köhög, meg van h rájön a hiszti is meg a köhögés is és hány egyet... habár volt már h csak hiszti miatt hányt be...
dec. 12. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az eleje.

A fiam nagycsoportos, teljesen átlagos, hogy folyamatosan hiányoznak többen is betegség miatt. Egy csomó gyerek szeptember óta vagy háromszor volt beteg. Az enyém épp egyszer, de mivel a kistesójával visszafertőzik egymást, jó sokáig tartott.

dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ejszaka ugy köhög mint egy vénember...☹️
dec. 12. 17:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg bölcsibe jár, aztán oviban lesz folyton beteg, aztán ha szerencséd van alsóban már ritkábban...
dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hármas mondja, nagyjából 6-7 éves korra lesz elég erős az immunrendszere hogy ne legyen állandóan beteg.
dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Huu kérdező, milyen munkahely az ahol csak heti 2 napot kell dolgozni? Ilyen jó lenne nekem is.


Amúgy meg, egyik gyerekem még oviban is beteg volt kb állandóan, a másik meg évi 2 betegséggel tolta végig kb az elejétől.

dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez gyerek függő, de a mostani csoportom jól bírja, majdnem.mindenkinek ez a 2.éve, az elsőbe kb 2 hetente beteg volt a legtöbb.

2-3 gyerek van aki kb félévente 1x beteg és van aki 1 hetet bír majd 2 otthon van.

dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5ös... a fiam 20 hónapos, hétköznap két napot, hétvégén (szombat) 1 napot dolgozom. De szerintem kicsit más téma ez mint amit kérdeztem. Köszi.
dec. 12. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeptember óta bölcsis a lányom. Novemberig 1-1 orrfolyással megúsztuk de utána jött a fekete leves. 3 hetet volt beteg majd ment 2 napot és másnapra már folyt az orra. Jelenleg is itthon. Idén már nem hiszem hogy megy bölcsibe. Szintén köhögés és brutál takony. :/ 1 kúra antibiotikum már van mögöttünk amitől tiszta pöttyös lett ..szóval nem egyszerű.
dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7es nem azt kérdeztem mikor dolgozol hanem hogy hol :-D Mert ilyen munkahelyet szeretnék én is mert váltani tervezek.
dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ausztriaban, és étterembe. De ne akarj étterembe dolgozni.rohadtsz*r. Csak azért teszem mert volt olyan kedves a főnök hogy fix napokon mehetek, pont mikor gyerek bölcsizik... na de ott a szombat is...itt voltam terhesseg elott is... szoval bedolgoztam magam. Mas helyen nem biztos hogy tolerálnák hogy már szeptember ota 2x hianyoztam úgy, hogy a bölcsis beszoktatás utan-októberben kezdtem a melót. Kvázi fogok még nehanyszor hianyozni. ja... és kemény lóvé ám a bölcsi itt 😁😁
dec. 12. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!