Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák, ti nem kapjátok el a...

Anyukák, ti nem kapjátok el a gyerekektől folyamatosan a betegségeket? Ha igen, akkor hogyan tudtok így, betegen helyt állni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
De igen. És szarul. Főleg, hogy megterhelő munkát végzek mellette. Egyelőre nem látom a végét.
2023. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mész ilyenkor táppénzre, hogy legalább addig pihenj, míg a gyerek intézményben van?
2023. márc. 29. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. valahogy sosem kapok el semmit.... covidos is pont 3 napig voltam pozitiv es kutya bajom nemvolt amig a fel csalad haldoklott.nemtudom mi van velem..
2023. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindig kapom el tőlük és sokszor ha mégis, rajtam nem jön ki annyira. De volt példa arra is, hogy nagyon rosszul voltam, aztán csak túlél az ember pár napig. Munkahelyem biztosít home office lehetőséget, de arra is volt már példa, hogy így se bírtam dolgozni.
2023. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem. 2021ben voltam utoljára beteg, covidos, az sem volt rosszabb egy ingluenzánál.

2022 áprilisa óta ovis a fiam. (Mondjuk ő se vitte túlzásba a betegségeket. Pl 2023ban 1 hetet hiányzott összesen, azt sem betegség miatt 😅)

2023. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

De, épp most volt 🤮💩 vírus. Mindenki kidőlt tőle. Persze a gyerek bírta a legjobban. Az én gyomrom még mindig rossz, de legalább már a hasmenés elmúlt.

Gyakorlatilag november óta vagyok beteg, néha pár nap szünettel.

Nézettem vérképet, az tökéletes. Kaptam isoprinosine kúrát, de nem sokat ért.

2023. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindent hazahoznak a gyerekeim, mindent el is kapunk. Ráadásul ami náluk 1 napig tartó russzullét, az velem és a férjemmel majdnem végez :) A helytállás baromi nehéz, de a férjemmel azért ezt jól össze tudjuk szervezni. Ha én vagyok rosszul, ő az, aki helytáll, fordítva meg én.
2023. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Januárban kezdte a lányom az ovit, eddig szerencsére csak két náthát kaptam el tőle a négyből. De az első brutál volt, végül antibiotikumot is kellett szednem, mert arcüreggyulladásom lett. Most megint benne vagyok, elég szar. Ő már betegen sem alszik délután, tegnap én két órát aludtam, ő addig tévézett...
2023. márc. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

De, februárban 5 napot tudtam dolgozni, ebből 2 hét esett ki a gyerekek miatt, és 1 volt, amikor már annyira kidőltem én is, hogy még home office mellett sem tudtam csinálni.


Szerencsére többnyire azért jobban szoktam bírni. Elkapom, és rossz is, de dolgozni szoktam tudni mellette, a táppénzt tényleg csak a nagyon muszáj-dolgokra tartogatom. Mivel amúgy gyorsan és hatékonyan dolgozok, és előre tervezek, ez a munkáltatómnál nem probléma (sőt, van egy gyerektelen kollégám, aki több órában is dolgozik, mint én, ugyanaz a munkakörünk, és a határidős feladatokkal mindig hozzám jönnek).

2023. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!