Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 9 éves lányom éjszaka óta...

9 éves lányom éjszaka óta hányással küzd. Ügyelet nem elérhető telefonon. Most a vizet is kihányta sajnos. Mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
dec. 25. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
citromos vizet
dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Sima teát, cukor meg citrom nélkül, az gyomornyugtató, de csak apró kortyokat igyon.
dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

A gyümölcslé nálunk bevált, az valamiért nem jön olyan könnyen vissza, mint a sima víz.

Ha van banánotok, érdemes azt megpróbálni adni neki, még ha egy egészet nem is eszik meg, mert az gyomornyugtató és szintén nem jön könnyen vissza.

Ha van gyömbéretek, az meg jó a hányinger ellen. Ha nem zavarja a gyereket, hogy kicsit csíp, akkor megenni sem kell, elég csak rágcsálni. Ha nem akarja, akkor gyömbérfőzetet lehet kis adagban gyümölcsléhez heverni, sokat fog segíteni.

dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én most egy másfél évessel szenvedek ezzel. A B6 vitamin úgy tűnik, hogy sokat javított a helyzeten. Nekem is azt ajánlotta az orvos terhesség alatt.
dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Diplomas apolokent irom: piros cola, kikavart szensavval, kortyonkent, hidegen.

Nyugat Europaban elek, az orvosaink ajanljak, de anno mikor Mo.-n dolgoztam is ezt mondtuk.

Megallitja a hanyast, felszivja a gyomorsavat, szinten tartja a vercukrot.

Ergo eletmento lehet.


De kizarolag az eredeti piros kola. ( nem a cukormentes mert abba aszpartam van ami epp hanyingert okoz )

dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
39%

Elozo vagyok. A viz a legrosszabb amit adhattal.

Viszont az utolso hanyastol szamitott 2 oraig SEMMIT ! A kolat is csak az utan. Annal tobbet nem fog hanyni ami benne van. ( azert hanyashoz nem kell am ugyelet )

dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Előző kommentelő. .köszönöm a választ. Smectat is ajánlott valaki. Jobb a kóla? Most alszik 1 órája. Ha felebred akkor lehet inkább kólával próbálkozom. Pepsi van itthon
dec. 25. 13:14
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

smecta az hasmenesre van, borzaszto izu, ne adj most.

Igen ha felebred, addig rakd be a hutobem es kavargasd majd ki belole a szensvat. Pepsi is jo ha nem light vagy max vagy diet, hanem az eredeti cukros. es csak kortyonkent 🙂\

dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
6# Azért van az a szint,sajnos. Amikor éjfél óta várod a két órád,hogy ihasson,de bizony nem telik el annyi,mert folyamatos hányása van egész álló nap és az összes tartaléka kijön,vizelete meg már semmi,közbe persze ne pótolj,mert "várd ki a két órát". Ha erre még jön egy hasmenés annál rosszabb kombináció nincs is.
dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk a kóla vált be.
dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!