Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Okozhat gondot ha majdnem...

Okozhat gondot ha majdnem dupla adag nurofen szirupot kapott?

Figyelt kérdés

4 éves kislányom beteg, az orvos nurofent mondott, hogy adjunk neki. A tájékoztató szerint 7,5 milit kell kapnia egy adagba. Én oda adtam neki este az adagot, de a férjem nem látta,így ő is beadta neki (kb 5ml-t a kis fehér gyógyszeres kanállal amiket a gyógyszerekhez szoktak adni). Miután beadta mondta, hogy a gyógyszer kész.

Közbe délben is kapott már egy adagot mert láza volt és az orvos 3szor mondta egy nap hogy adjuk amíg beteg,lázas.

Lehet ettől a mai adagtól baja? Emellett még persze az antibiotikumot is kell adni neki meg vagy 3 féle gyógyszert még amit felírt az orvos( köhögésre kupot, cseppet ). Most alszik .


dec. 25. 19:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%

Nem az a válaszoló vagyok, de ha már másolgatást kérsz:

"Érdekes én meg pont ilyet nem láttam,pedig elég sok évnyi tapasztalat van a hátam mögött. A láz mellé általában fájdalma is van,akkor a te gyereked a fájdalmában vihog,rohangál?"

dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
Jólvan Drágám,itt valóban így írtam. Legalább belátom felnőttként.:)Sok nő erre képtelen a hormongőztől. Kórházi körülmények között nem igen láttam,ettől még nyilván létező dolog,azt később nem írtam,hogy nem. Nyilván akit felvettek ott már komoly fájdalom is volt a háttérben. Ettől még ismerek olyat,aki jól viseli.:) A férjem is,39,6-nál vígan elvan,míg más nem. A gyerekeink pedig,sajnos,nem.
dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként odaírtam oda is "fájdalmában". Nem szimpla tünet nélküli láznál. Bár nálunk azt se bírják. De itt a lényeg,hogy igazad legyen.:) Legyen akkor,boldog karácsonyt.:D
dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
28%

"Nem szimpla tünet nélküli láznál."

Na itt buktál le, hogy nem vagy eü-is. Ilyet csak egy szakbarbár vagy laikus írhat.

Nincs tünet nélküli láz, mert a láz maga a tünet. Mindig van oka a láznak.

dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!