Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor adjuk ezeket az oltásokat?

Mikor adjuk ezeket az oltásokat?

Figyelt kérdés

Írországban élünk most lesz a kisfiam egy éves . Úgy tudom Magyarországon később adják ezeket az oltásokat .

MMR+MenB

Hib/MenC+PCV


Várjak meg vele ? Itt egy évesen adják ezt mind.


jan. 19. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor az ír orvos, azt mondja, hogy be kell adatni. Miért nem bízol az ő szaktudásában?
jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még az itthoni orvosok se egyformán adják be az oltásokat.

Kaptam egy tájékoztató füzetet a védőnőtől hogy lássam mit mikor adnak be és hányszor kell ismételni, aztán kiderült hogy az én orvosom nem úgy adja amúgy, szóval nagy segítség nem volt.

Az enyém általában 2-t ad egyszerre hogy kevesebbszer kelljen menni. Sose volt semmi gondunk, még mellékhatás se a másfél év alatt. Néha becsomósodott a helye pár napig aztán ennyi.

Szerintem biztos hogy úgy is megfelelő ahogy ott adják be.

jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok,hogy jöjjön valaki,aki ott él és tud ebben segíteni. Nekem van barátnőm Írországból,de neki nincs még gyerek,nem tudja,sajnos. Az a baj országonként eltérő,sokszor még háziorvosonként is itthon. Angliába él a másik barátnőm, totál máskor kapta az oltásait a gyerekei,mint az enyém.
jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!