Lehet ez lepkehimlő?

Figyelt kérdés

Annyit nézelődtem már a neten, de nem egyértelmű.

Szóval az arca piros 3-4 napja, de csak halványan - nem olyan erősen mint a netes fotókon. Tegnap a bokától kb. a sípcsont magasságáig bepirosodott úgy, hogy a bokánál nagyobb területen, felfelé ritkulva. Máshol nem piros. Egy hete hurutosan köhög, de nincs láz, sem rossz közérzet. Nem használok új mosószert ill új, de használtam már ezt a márkát, meg szerintem akkor az egész testén lenne pirosság.

Nektek milyen tünetek voltak?


És ha ez lepkehimlő, akkor azt írják, a tünetek kijötte után már nem fertőz, szóval ti vinnétek suliba? Vagy azt tudnám még, hogy holnap reggel rendel a doki, megnézetem aztán ha azt mondja mehet, akkor beviszem 4. órára...csak nekem meg akkor ugrik egy munkanapom és ez sem mindegy...



márc. 10. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném orvoshoz. Tudom, hogy szívás a munka miatt, de ez sokminden lehet az allergiától kezdve az ekcémán át a himlőig...
márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Orvos. Egy hete ha hurutosan köhög akkor is indokolt meghallgatni a tüdejét. Plusz ugye kiütéses is. Ezer dolog lehet.
márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Már rég orvoshoz kellett volna vinned.

Ha annyira fontos a munkanap, minek a gyerek?

márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hurutos köhögéssel már eddig is illet volna elvinni. Gondolom örülnek az osztálytársak szülei, ha a tiéd miatt nem egy munkanapjul ugrik.
márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekunk a skarlat is ugyanilyen volt
márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!