Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van olyan, hogy nem kíséri...

Van olyan, hogy nem kíséri hasmenés a hányást?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy fertőzéstől hány a gyerekem (2,5 éves), meg a hasát fájlalja, mert tegnapelőtt együtt játszott egy órát egy kisfiúval, aki aznap éjjel hányt - írták a szülei. Csak mert mindenki hányás-hasmenésről beszél, de a kisfiú szülei csak azt mondták, hogy hányt éjjel és reggel és hogy nagyon gyenge volt. Biztosan nem ételmérgezés, mert nem ettek hasonlót.

márc. 17. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor rajtam is átment, én is csak hánytam.
márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb lányom csak hányni szokott ilyen fertőzésnél, a kicsi 1x rókázik, utána már "csak" a hasa megy.
márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont benne vagyunk, a fiam először hányt, a hasmenés 2 nappal később jött.
márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom hányós típus. Nála általában csak hányás van ilyenkor. Kisfiamnál meg csak hasmenés jellemző ugyanazzal a betegséggel. Szóval szerintem ez alkati kérdés; kinek, mi a gyenge pontja.
márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk senki se hányós típus, csak émelyeg meg megy a hasa ilynekor mindenkinek.
márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem a hasam csikar és 5 percenként járok a WCre híg vizes hasmenéssel.. csütörtökön a suliban kezdődött azóta tart.. :(

Jobb lett volna a hosszú hétvégén valami ertelmeset csinálni mintsem a WCn ülni és fosni

márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most ment át a lányomon két hete a fosós-hányós vírus, na nála meg pont fordítva volt, nem hányt, csak a másikat csinálta, jó sokat.

Gondolom ha ilyen van, akkor előfordulhat csak hányás is.

márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi most estünk megint át rajta

3 gyerek.

A két nagynak csak hasmenése volt. A kicsi hányt, vele kórházban is voltunk.

Férjem hányt is hasa is ment, görcsölt a gyomra, láza is volt, én csak lázas voltam hánytam, plusz nagyon fájt mindenünk, mint akit agyon vertek.

márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!