Ez lepkehimlő?

Figyelt kérdés
Mellkas,karok,hát,feneke ilyen. Az arca piros. 8 éves.
márc. 21. 12:30
 1/9 A kérdező kommentje:
márc. 21. 12:32
 2/9 A kérdező kommentje:
márc. 21. 12:33
 3/9 A kérdező kommentje:
3-4 napja ilyen. Enyhén viszket neki.
márc. 21. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
3-4 nap alatt nem látta orvos, aki megmondta volna?
márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem. Még nem. Semmi más baja nincs. Előtte 4x volt beteg. Folyamatosan orvos látja. Közérzete jó,pörög,étvágya van, nem fáj semmije.
márc. 21. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem neki mutatod meg az internet népe helyett? Ha a körmös Gizike mondja, az valid?
márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam van,aki már látott ilyet. Mert én még nem. Tavaly hallottam erről a betegségről először.

Biztos van itt olyan válaszoló,akinek a gyereke volt már lepkehimlős.

márc. 21. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, most járvány van. Arca nem volt kipirosodva? Nálunk a suliban szóltak, hogy figyeljük, a viszketés miatt vittem dokihoz, mert tünet. Kiderült, hogy úgy átment rajta, hogy észre se vettük, mivel egy kis arcpír, amit a napnak tulajdonítottam és egy kis viszketés volt a tünet.
márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!