Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » El szoktátok kapni a betegsége...

El szoktátok kapni a betegségeket gyermeketektől?

Figyelt kérdés
Hogy védekeztek,hogy megpróbáljátok kivédeni a sok nyavaját?
márc. 25. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem védekezünk. Együtt élünk, néha együtt is alszunk, főleg ha betegek, így nem lehet mit tenni az ellen, hogy elkapjam.

Amúgy nálunk annyira nem jellemző. Volt, hogy mindenkin végigment a betegség, de sokszor van olyan is, hogy csak a gyerek beteg. Egymástól se mindig kapják el. Vagy pl volt tavaly 2x hányós-hasmenős vírusunk, de az meg pl a gyerekeket teljesen kikerülte mind a kettő, csak a férjemet meg engem döntött le.

márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon ritkán

Sehogy nem védekezek, hogy amikor simán képek köhögnek 10 centiről?

márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére elég ritkán, és akkor se dönt le úgy igazán, csak köhögök, orrot fújok, torkom fáj, ilyesmi. De nem szoktam belázasodni és úgy "rendesen" beteg lenni. Nagyjából a férjem is ugyanígy van. Védekezni nem szoktunk, nem tudunk. Két gyerek van, 8 és 4 évesek, azt se tudjuk kivédeni, hogy egymástól elkapják, ez van. Szerencsére már ritkán betegek. A nagy azért, mert már kinőtt belőle, a kicsi meg mindig stram volt, ő már bölcsiből is alig hiányzott. Nem lehet egy szavam sem.
márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El. Mire kikecmergünk egyik nyavajából hazahozzák a másikat. Úgy, hogy ő sokszor simán jár mellette suliba, mert csak az orra folyik, mi meg 2-3 napig a papot vàrjuk az utolsó kenettel 🤣
márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Dehogy nem védekezünk :D
márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában el kapom, nem védekezünk.
márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, most is azért vagyok már fent, mert arra ébredtem, hogy már nem kapar, hanem fáj a torkom és az orromon nem kapok levegőt... A múlt hét elején a legkisebb volt beteg, a középső pénteken kezdte, holnap már megy (osztálygényképezés lesz), de úgy tűnik most én vagyok soron. Ez egy ilyen buli! Amit hazahoznak az 1-2 kivétellel végigmegy rajtunk.🤷‍♀️
márc. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eleinte próbáltam takarítással és egyebekkel védekezni, de eddig minden átment rajtunk. Reménykedem, hogy a következő szezon már jobb lesz, és együtt erősödünk.


Előtte tizenöt évig gyakorlatilag egyáltalán nem voltam beteg.

márc. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol így, hol úgy. Kézmosással védekezünk. De egyébként is ritkán, talán ha évente, kétévente vagyunk olyan tényleg betegek, max. takonykór meg köhögés.
márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!