Pelenka kiütés elől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2éves kislányom a mai napon nem bírta elviselni magán a pelenkát ahogy bele pisilt már azonnal cserélni kelett neki mert azt mondta fáj neki, és megnéztem a nuniján a nagy ajkán piros neki nem pöttyös csak eléggé piros, fenekén és máshol nem láttam. Biztos csipi neki ott a bőrét a pisi meg ahogy a pelenka hozzá ér. Problátam neki szellőztetni, hogy egy kicsit nem adom rá a pelenkát de egyből kérte. Mivel tudok neki segíteni, hogy enyihitsem neki a fájdalmat?



(Higénia van, rendszeresen cserélek pelust és tisztiom neki)


ápr. 1. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Krémmel kenjed neki és kezdjed el a leszoktatást.
ápr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha pelenka kiütés akkor sima canesten keverd a popsikrémmmel 50-50 arányba és elfog múlni.Nem csak a higiénia hiányától alakulhat ki ez,hanem.pl erősebb a pisi
ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Fogzással hogy áll?
ápr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!