Pelenka kiütés lehet?

Figyelt kérdés

1 hónapos kisfiamnak a kis combja és comb hajlata jobb oldalon apró pici pöttyös lett és a kis fütyije is. A combhajla körül olyan a bőr mintha foltokban hámlana. Annyira nagyon nem piros de kidudorodnak a kis pöttyök. Mivel a kis nemi szervén is van féltem.

Minden pelenkázás után megtörlöm popsi törlővel és bekenem popsi krémmel. Pár napja már ilyen a bőre. Lehet bepált? Mit tegyek hogy elmúljon minnél hamarabb. Csak jobb oldalt van, a popsija többi része makulátlan.



2021. nov. 24. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet pelenkakiütés igen
2021. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik krémet. Én mindig gyógyszertárit használok, talán kétszer lett eddig kiütéses, akkor a sudocrem vitte le.
2021. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány nap kellett kb, hogy elmúljon a kiütés?
2021. nov. 24. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2 nap
2021. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy amíg kiütéses addig ne használjak popsitörlőt, hanem vizes vattával töröljem át.
2021. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet
2021. nov. 25. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet pelenkakiütés
2021. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!