Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves fiamnak, időnként...

3 éves fiamnak, időnként folmegy a laza, minden ok nélkül, valaki tapasztalt mar ilyet?

Figyelt kérdés
Fiam 3,5 éves, oviba jar, nem beteges. De neha folmegy a laza, oviban is volt igy, hogy hazahoztuk, de lazcsillapitas utan semmi baja nem lett. Múlt heten is volt ilyen, egyik este, reggelre semmi baja. Ma is. Azt tudni kell, hogy valoszinu adhd es gyenge autizmusa van, de még nincs diagnozisunk. Tehat nagyon fel tudja porgetni magat, akkor is forro lesz. De most pl, gyenge volt, alig evett es ugy lett lazas, nurofen utan semmi baja. Nincs mas tünete. Haziorvos annyit mond, hogy erős immunrendszere van ea vszinu azert "csak" ennyi baja van. De nekem ez furcsa.nem hagy nyugodni. Nem fajlalja semmiet, de nala problémás mindenfele kommunikacio, nem tud mindent megnevezni, miket érez. Max annyi h faj a hasa vagy feje, de ez sem jellemzo. Valaki esetleg volt mar igy? Mi a teendő? Milyen vizsgalatra lehetne elvinni, nehogy valami gyulladas legyen a szervezetében.

ápr. 21. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Ja a lanyomnak

Most mar 13 "leszokott" errol

De minden egyes esetben orvos es masnap semmi baja. Mondjuk se oviban se iskolaban nem igazan volt beteg. Par ev utan abba hagytam az orvoshoz rohangalasz ezzel. Akkor mentem csak ha mas tunet is volt vagy nem mult el masnap a laz.

ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elvinném legalább egy vérvételre, ahol néznek az általános dolgok mellett crp-t is.
ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Baràtnőméknél indokolatlan lázat stresszhelyzet okozta a gyereknél. Az ő esetükben testvér megszületése..többször panaszkodott erre, majd abbamaradt.
ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van öcsi, illetve sok a konfliktushelyzet, amit sajnos nem ért, mit miert nem lehet, ezert nyilvan stresszel,ovi miatt is. Pedig semmi rossz nem tortenik ott vele. Csak neki van egy viselkedese, amit irtam is. Gondolom összefügghet. De sajnalom szegényt, mert ilyenkor tenyleg rosszul erzi magát.
ápr. 21. 13:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vervetelre menjetek el. Nem saladt, faradekony fekete karikas? Sajna leukemia jele is lehet a visszatero laz.
ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sápadt*
ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egesz nap meg sem all, magatol le se fekudne. Barnabb boru, inkabb piros mimt sapadt. Szoval nen hinnem. Kap vitaminokat, eros az immunrendszere egyebkent.
ápr. 21. 15:31
 8/16 anonim válasza:
100%
Akár érdemes lenne Lyme kórra rászűrni. Nővéremnek ez volt, minden héten visszatérő 1 napos láz, amúgy kutya baja nem volt. 1 év volt, mire kiderült a baj. Kullancsot nem találtak benne.
ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy vérvétel nem fog neki ártani, biztosan nem hagynám annyiban.
ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk volt ilyen, kiderült lepkehimlős.
ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!