Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukàk, kismamàk! Tudom h...

Anyukàk, kismamàk! Tudom h sokan kèrdeztek màr ebben a tèmàban, de èn tapasztalatokra lennèk kivàncsi. Ez a hasszurkàlàs ami nem görcs, vègig kell hogy legyen vagy normàlis ha csak időnkènt jön elő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy erted h vegig? A terhesseg elejetol a vegeig? Nekem pl vagy 5honapig semmi bajom (egy hasszurka se...) nem volt. Aztan volt kb 36.hetig, majd a végén megint nem volt.
2019. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen:)ùgy èrtettem.Mert nekem sincs valami sok tünetem ès kicsit mindig megijedek ha nem èrzem egy darabig.Mellfàjàs hol van hol nincs,alacsony vèrnyomàs, meg fejfàjàs.ennyi kb..
2019. jan. 13. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ovutól volt menses elmaradásáig szurkálódás aztán szülésig semmi.
2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!