Lisac szirupot meddig kell adni?




válasza:



válasza:Ameddig el nem fogy.
4 éves lányom 1.5 éve kapta, azóta nem volt beteg. Se orrfolyás se semmi.
Most is írattam neki, sőt most aa nagyobbnak is (ő isoprinosint kap)
Kapcsolódó kérdések:
Ha reggel jól lesz, akkor is el kellene vinni dokihoz? De gondolom úgysem csinál semmit, Mac ír egy kis Fenistil cseppet, az meg van itthon. Tavaly nem volt kapható lazlehúzó kúp, most van már?
4 éves kislányom beteg, az orvos nurofent mondott, hogy adjunk neki. A tájékoztató szerint 7,5 milit kell kapnia egy adagba. Én oda adtam neki este az adagot, de a férjem nem látta,így ő is beadta neki (kb 5ml-t a kis fehér gyógyszeres kanállal amiket a gyógyszerekhez...
Tiszta ideg vagyok, összekevertem másikkal a tárolási adatokat.
Ma kapta meg a 3 hónapos kötelezeő oltásokat + rota + agyhártya b és c elleni oltásokat. 38,5 fokos láza lett, próbáltam panadol babyt a benne lévő fecskendővel adni, de nem nyelte le, minden kifolyt a szája szélén. (Anyatejes baba, cicin kívül meg semmiből nem ivott,...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




