Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a gyereke nagyon sokszor volt beteg és kiderült hogy allergiás valamire?

Figyelt kérdés
Milyen az az allergia vizsgálat?
2013. jún. 10. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy ilyen porra vagy ilyesmire gondoltam vagy fákra ilyesmire.
2013. jún. 10. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiamnal volt!

1,5 éves volt kb és állandóan hurutos kohogese volt, ( sokszor annyira kohogott, hogy hányt is) voltunk haziorvosnal ugye kaptunk koptetot meg kohogese gyógyszert és alig hogy jobb lett volna màr rosszabbodott is, ezt pár hónapig" játszottuk", majd mondta doki, hogy allergia gyanús, elvittuk allergia tesztre egy allergologushoz! Több mindenre volt allergiás, por, kutya, macska, mogyorofa, parlagfű, atka, toll, kaptunk rá gyógyszert sokkal jobb lett tőle!

Tavaly tavasszal és nyáron màr "csak" a parlagfű szezonban kellett neki gyógyszer, a többit szépen kinőtte! Remélem idén màr akkor sem kell! Idén lesz 4 éves!

2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! és hogyan volt az az alleriga vizsgálat? hogy csinálták? mi 11hós korig azt se tudtuk milyen a betegség, aztán márciustól kisebb-nagyobb kihagyással folyton hörghurutja van. most is tüsszög folyik az orra.
2013. jún. 10. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik alkarjat megkapargattak valamivel( ez fájt neki) aztán különböző kis uvegcsekbol cseppentettek a kezére, és várni kellet, ha jól emlékszem 15 percet, vigyázni, hogy ne mozogjon a gyerkoc! Nálunk. katasztrofális volt, míg letelt az idő, majdnem végig sirta, az utolsó percekben úgy fogtam le, hogy ne mozditsa a kezét!:( Kisfiam ekkor 2 éves volt!

Aztán letoroltek a kezét, és megnézte az orvos, aztán pedig elmondta mi a teendő!

Háziorvos mit mond, vélemény?

2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még semmit ezt csak én tippelem mert már nem tudok mire gondolni hogy miért van az hogy március óta szinte folyton beteg. amúgy 14 hós a lányom úgyhogy nem tudom mi lesz velünk is abba a negyed órába ha elküldenek vizsgálatra.
2013. jún. 11. 07:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed valami allergia lehet, szerintem érdemes elmenni egy tesztre, mert akkor nem felesleges gyógyszereket kapj, hanem azt ami jo neki és a lányod is jobban lenne! Ahol mi voltunk ott voltak játékok, mesekonyv, én vittem neki kekszet hátha leköti!

Remélem minden oké lesz!!!

2013. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!