Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Részleges mandulaműtét jó...

Sz.Daniella kérdése:

Részleges mandulaműtét jó eljárás?

Figyelt kérdés
Mivel "csak" alvás-légzás közben zavaró a megnagyobbodott mandulái a 4 éves kisfiamnak, a doki csak részleges mandulaműtétet javasol.Van anyuka akinek a gyermekénél ilyet végeztek?Nem nőtt vissza?Nem kellett sorozatos műtétekre menni utána?Kérem csak olyan anyukák válaszoljanak akinek a gyermekének ilyen műtéte volt!
2013. jún. 11. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kiveszik még akkor is visszanőhet. Sajnos nincs garancia semmire. Esetleg kérdezz meg több véleményt, vidd el magánba is fül-orr-gégészhez.
2013. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, ez az én módszerem, viszont nekem mindig bevált. Régebben nagyon sokszor volt mandulagyulladásom, és a doki műtétet javasolt. Viszont, én ettől nagyon féltem, és az egyik családtagom javasolt egy módszert. Azt mondta, vegyek svédcseppet (gyógyszertárban, vény nélküli), és gargalizáljak vele. Töményen nem bírtam, és felhígítottam vízzel, de a hatás ugyanolyan jó. Pár nap és elmúlik a gyulladás. Így megúsztam a műtétet. Viszont, nem tudom, 4 évesen rá tudod-e venni erre, mert elég rossz íze van. Ne haragudj, de műtétekről nem tudok semmit. Bocsi :/
2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Volt végül műtét nálatok? Lett eredménye? Lányomnál is ugyanez a helyzet.
2014. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziasztok! mi is ki vagyunk írva részleges mandulaműtétre. Túl vagytok rajta? Milyen volt?
2015. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!