Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » SOS a 2 évesem tüdőgyulladásos...

SOS a 2 évesem tüdőgyulladásos és 5 nap múlva indulnánk Sartira?

Figyelt kérdés
Szerintetek meggyógyul addig legalább annyira, hogy elmehessünk?

2013. jún. 19. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól tartok, hogy nem, sajnálom. :( A tüdőgyulladás felnőtteknél is jobban elhúzódik.

Még ha valamennyire jobban is lesz, ne kockáztass, hogy lábon kihordja a többit, aztán összejön valami szövődmény.

JObbulást kívánok!

2013. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, biztos hogy nem fog, ha tényleg tüdőgyulladása van, ugyanis a gyógyulási ideje nem egyezik meg a torokgyulladással. Esetleg, ha a lelkiismereted tiszta és a gyermek egész jó állapotba kerül, bízd a nagymamára, aki orvoshoz is el tudja vinni, gondolom párszor kell menni kontrollra és röntgenre, bár én így se tudnák nyugodtan nyaralni. Én lemondanám az utat, vagy áttetetném másik időpontra, ha lehet.

Persze azt nem írtad, mikortól beteg a gyerkőc!

2013. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem felnőttként 2 hétig tartott meggyógyulni tüdőgyulladásból. 2 éves gyerekkel lábon kihordatni egy tüdőgyulladást már-már életveszélyes!
2013. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Remélem a gyereked fontosabb, mint a külföldi nyaralás!!
2013. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

péntek óta beteg...

Persze, hogy a gyerekem a fontosabb...de van még egy aki nagyon vágyik.

Lehet jobban addig?

2013. jún. 19. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban lehet, de hogy meg nem fog gyógyulni az biztos. 2 hét de van, hogy 3 hét a tüdőgyulladásból a gyógyulás. Kérdezd meg az orvost, mit mond, ha elenged akkor is legyetek gyógyszerrel bekészülve és nézzetek utána hol kaphatok orvosi ellátást kint. Ha maradni kell akkor te maradj vele itthon és a többiek menjenek el, megérdemlik. Esetleg helyettetek mehetne a nagymama, rokon, testvér stb. Vagy próbáljátok az utazási irodát megkérni tegye át, bár nem fűzök hozzá sok reményt.
2013. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tüdőgyulladás nem játék. 3 éves fiamnak volt februárban, és pedig "csak" egy ujjbegy nagyságú. Ha nem utalták kórházba, akkor nem lehet túl nagy baj, de ettől függetlenül én nem döntenék ilyen ügyben, illetve inkább azt mondanám hogy nem mennék el.

Ellenben a sós pára jót tesz, úgyhogy szerintem nyugodtan kérdezd meg a doktornőt, hogy mit mond. Előtte elviheted egy kontrollra, de szerintem ne Te és ne is mi döntsük el, mert ez azét annál felelősségteljesebb döntés...

2013. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!